Kötü Markaların İsimlerinin de Basit Olması

G300S kronik sorunlu bir mause. Bizzat ben 2 yıl kullandıktan sonra fark ettim. Ama 100Tl'ye mausepad ile birlikte aldığım o üründen o fiyat bandında daha iyi bir ürün olamaz. Şu an da G203 Lıghtsync kullanıyorum ve yine 159Tl bandında ondan daha iyi bir ürün bilmiyorum. Yani kısacası kaliteli marka her bütçede kalitelidir.
O son cümle yanlış olmuş. Corsair'in sorunlu PSU'ları var. Modele göre değerlendirmek gerek.

Mevzu nedir anlamadım ama Logitech G300 kullandım hem de 2 kere. Bir tanesinin tekerleği dönmüyordu en son. İkisinde de tıklama sorunları vb. ne ararsan vardı. Bana göre kalite olarak çöptür. Razer Lancehead Wireless kullanıyordum onun da bataryası şişti, çift tıklama, sürüklerken bırakma sorunu veriyordu öncesinde de. Bu da çöp.

Logitech G502 ve Razer Ornata kullandım mesela 2-3 yıllık süreleri baz alırsam gayet güzel ürünler olduklarını söyleyebilirim.

Biz sadece yorum yapıyoruz burada. Kalite ile alakası var demedik. Bana sorarsanız da High Power ismi dandik geliyor, ama ürünleri süper.

Niye Apple konulduğunun hikayesini Steve Jobs'ın biyografisinden okumanızı öneririm.

Gayet güzel ve orijinal bir fikir gibi geldi bana Be Quiet!
Mesaj veriliyor, bizim fanlarımız sakin diye. Bu özgün değil de ne?
Apple konusunda benimle aynı şeyi savunduğunun farkında olmamanı okuduğunu anlama kabiliyetinin düşüklüğüne veriyorum

Cooler Master:
1607183141146.png

Basilisk zaten kötü bir ürün, üstüne para verseler almam. @Lintos 'un kullandığı kulaklık muhtemelen Kraken serisi, bozulması normal. Viper, Blackshark, Huntsman, Deathadder V2 Mini, Ornata V2, bu ürünler son bir yılda çıkmış ve kaliteli olan ürünler, fanboyluk yapıyorsam bu ürünlerin fanboyluğunu yapıyorum.

Kullandığım ürün buydu ve 3-4 ay sonra kulaklığın sağ tarafından ses gelmemeye başladı, özellikle sesi fulleyince. Malzeme kalitesi çok ayrı bir faciaydı zaten. Kulaklığın kafaya göre ayarlama yeri kendi kendine çatlayıp kırıldı. Bu son olayı olunca dayanamayıp garantiye verdim. Ben bu ürüne 500 TL vermiştim, tabii ki garantiye vereceğim. Sonuç olarak para iadesi aldım ve üstüne bir 500 daha ekleyip "Corsair Void Elite Wireless" model kulaklığı satın aldım, gayet mutluyum.

Geri
Yukarı