Gamepower Warlock Compact alınır mı?

"Meympavır çöp"çüler yine damlamış.
Konu güzel yorumlarla dolu olmasına rağmen hem de.
Bu arkadaşların ısrarını çözemiyorum ya. Ne kadar ekmek, o kadar köfte. 200 liraya alınan klavyeden zaten artık çok bir şey beklememek lazım.
Ben de 4 tane gamepower ürünü kullandım ve neden aldım ki dediğim zamanların sayısı çok azdır. Çünkü ucuz arkadaş. 1000 TL vermek var, 200 TL vermek var. Madem öyle ver 800 TL rahat et.
Kullandığım ürünleri: Ursa (1,5 yıl), Medusa (1,5 yıl), Ogre (1,5 yıl), Warlock (1-2 ay)
Şu anda kullandıklarımı merak edenler varsa imzamda var. Onlar da gayet güzel ürünler. Onlarla karşılaştırdığımda bile kötü değil Gamepower ürünleri. Ursa ve Warlock yedekte duruyor hatta.

Bir de şey durdum YouTube yorumlarında, arada wasd çalışmıyormuş, klavyeyi sıfırlayınca geliyormuş.

Hocam sanırım onların sorunu fn+W. Yani her klavyede olan yön tuşlarıyla "wasd" tuşlarının yerini değiştiren kombinasyon. Sadece "wasd" tuşlarının çalışmaması ilginç ve klavyeyi sıfırlardığında düzeliyorsa büyük ihtimal sebebi budur. Yani kendi cahilliklerini klavyeye yüklemişler.

Hocam sanırım onların sorunu fn+W. Yani her klavyede olan yön tuşlarıyla "wasd" tuşlarının yerini değiştiren kombinasyon. Sadece "wasd" tuşlarının çalışmaması ilginç ve klavyeyi sıfırlardığında düzeliyorsa büyük ihtimal sebebi budur. Yani kendi cahilliklerini klavyeye yüklemişler.
Şimdi anladım hocam, teşekkür ederim. GK 30'u garantiye gönderip alacağım büyük ihtimal bunu. Siz nereden almıştınız?

Şimdi anladım hocam, teşekkür ederim. Gk 30'u garantiye gönderip alacağım büyük ihtimal bunu. Siz nereden almıştınız?

Hepsiburada'dan 50 TL indirimle 150 TL'ye almıştım. Mobil uygulamada yeni üyelere özel ilk 200 TL üzeri alışverişte 50 TL hediye veriyor. Ben aldığımda 210 TL di. Şu an 250 TL. Eğer indirimden yararlanabiliyorsanız 200 TL'ye alabilirsiniz.

Hepsiburada'dan 50 TL indirimle 150 TL'ye almıştım. Mobil uygulamada yeni üyelere özel ilk 200 TL üzeri alışverişte 50 TL hediye veriyor. Ben aldığımda 210 TL di. Şu an 250 TL. Eğer indirimden yararlanabiliyorsanız 200 TL'ye alabilirsiniz.
Yeni üyelere 50 lira geçiyor mu bakayım bi, geçiyorsa alalım :)

Geri
Yukarı