Gamepower Warlock Compact alınır mı?

Arda Soysal

Centipat
Daha fazla  
Selamlar. Gamepower Warlock compact almak istiyorum. Nasıldır? Red Switch olan modeli istiyorum lütfen bana Gamepower alınmaz, git Kumara al vs demeyin. Kumara olmuş 600 700 TL. Benim bütçem 500 TL ve 100 TL koyamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar. Gamepower Warlock compact almak istiyorum. Nasıldır? Red Switch olan modeli istiyorum lütfen bana Gamepower alınmaz, git Kumara al vs demeyin. Kumara olmuş 600 700 TL. Benim bütçem 500 TL ve 100 TL koyamıyorum.
Kötü değil, dayanıklı iyi bir klavye(bütçe için). Alabilirsin.

Game kelimesi geçen tüm markalardan uzak durun. Bütçem yok diye aldığınız klavye size 2. bir klavye parası harcatır. RGB önemli değilse K552 indirimde.

Kötü değil, dayanıklı iyi bir klavye(bütçe için). Alabilirsin.

Bro senin hiç bu klavyeyi test etme imkanın oldu mu? Başka klavye önerin varsa yazarsan mutlu olurum :)
Game kelimesi geçen tüm markalardan uzak durun. Bütçem yok diye aldığınız klavye size 2. bir klavye parası harcatır. RGB önemli değilse K552 indirimde.

Birkaç renk olsa güzel olur sade olması pek hoşuma gitmiyor.

O zaman önerim bu olacaktır. Forumda incelemesi mevcut.

Kumara istemiyor. Konuyu tam okuyun.
Bro senin hiç bu klavyeyi test etme imkanın oldu mu? Başka klavye önerin varsa yazarsan mutlu olurum :)

Birkaç renk olsa güzel olur sade olması pek hoşuma gitmiyor.
Mavi switchli olanını denedim, orta ile çok iyi arasında bir yerlerde. O basma hissini başka klavyelerde yaşamadım ama o çok farklıydı. Basma hissi harikaydı yani.
Bunu tavsiye ederim.

Kumara istemiyor. Konuyu tam okuyun.

Mavi switchli olanını denedim, orta ile çok iyi arasında bir yerlerde. O basma hissini başka klavyelerde yaşamadım ama o çok farklıydı. Basma hissi harikaydı yani.
Bunu tavsiye ederim.
Konuyu sen tam oku. Fiyatından dolayı istemiyor. Bütçesine uygun kumara olduğu için öneri yaptım bende.

Geri
Yukarı