GameSatış dava açacağını söylüyor

Yani yeçmiş olsun bana diyorsun...

Hocam gerçekten karalar bağlamayın.
Satış yaptığınız alıcılar ile iletişime geçmeyi deneyin.

Kendilerinden bir sorun olmadığına dair onay alırsanız doğruca CİMER'e başvuru yapın derim.
Neden derseniz de böyle bir sitenin kendi kafasına göre size böyle yaptırımlar uygulayabileceğini söylemesi "ortada hiçbir şey yokken".
Ama dediğim gibi son dediğim alıcılar ile aranızda herhangi bir anlaşmazlık bulunmuyor ise.

Kim mesaj gönderdi? Gmesatış'ın resmi mail hesabından mı mail geldi?
Canlı destek

Değildir. Sözleşmenin kanuna uygun şekilde yapılması gerekir, o sözleşmelerdeki döviz bazında tazminat ödenir denen maddeler hangi yasaya uygunmuş söylesinler merak ettim.

Bunun aynısını diğer siteler de yapıyor gidip "icra" davası açıyorlar evet icra o da $5000 için değil 50-100 TL için.
Hocam bu gece uyuyamayacağım sanırım korkudan .d

Hocam beynimin durma sebebi, 4 ay ne sms i bırak mesaj tanesi bile gelmemişken, şimfi csgida ak skini almak isterken hesabım kısıtlandığı için alamadiğimi görünce desteğe sorunca böyle bir mesaj almış olmam. Şimdi ak skini almayı denemeseydim benim haberim olmayacakmıydı daha? Olay kesinleşene kadar bilgilendirilmemek gibi birşeymi yapıyorlar ? Olay karari alindiği andan itibaten dava lafi geçtiği andan itibaren bilgilendirilmeliyim bence. Son dakika haberim olacaksa bide meydanda asın beni ozaman ?

5.000 dolar olacağını nereden kararlaştırdılar, kullanıcı sözleşmesi ile sabitlenmiş bir tutar mı acaba? Bence riske atmadan avukatla görüş zaman kaybetme.
Kullanıcı satıcı sözleşmesinde var. Avukatımda var ablam. Ama olay net olamdiği için kimseyi yormak istemiyorum belki yanlişlik vardir falan

Hocam beynimin durma sebebi, 4 ay ne SMS'i bırak mesaj tanesi bile gelmemişken, şimfi csgida ak skini almak isterken hesabım kısıtlandığı için alamadiğimi görünce desteğe sorunca böyle bir mesaj almış olmam. Şimdi ak skini almayı denemeseydim benim haberim olmayacak mıydı daha? Olay kesinleşene kadar bilgilendirilmemek gibi bir şey mi yapıyorlar? Olay karari alindiği andan itibaten dava lafi geçtiği andan itibaren bilgilendirilmeliyim bence. Son dakika haberim olacaksa bir de meydanda asın beni o zaman?

Kullanıcı satıcı sözleşmesinde var. Avukatımda var ablam. Ama olay net olamdiği için kimseyi yormak istemiyorum belki yanlişlik vardir falan.

Ablana danış derim kimsenin seni suçlayacağı yok böyle bir durumda(her şey net iken).
Ayrıca gerçekten dava vesaire bir durum söz konusu olsaydı siz farkına varmadan elinize tebligat ulaşırdı.

Bakın bu sorunu alicilarla giderdikten sonraki hesabimin neden yasağinin açilmadiğini sorduğum destek talebi ve gelen cevap.

5.000 dolar olacağını nereden kararlaştırdılar, kullanıcı sözleşmesi ile sabitlenmiş bir tutar mı acaba? Bence riske atmadan avukatla görüş zaman kaybetme.
Kullanıcı satıcı sözleşmesinde var. Avukatımda var ablam. Ama olay net olamdiği için kimseyi yormak istemiyorum belki yanlişlik vardir falan

Bunlarda canlı destekten gelen mesajlar. Bence alıcıyla sorunumu çözdüm fakat alıcı canlı desteğe sorun çözüldü demedi. Canlı destekte çözülmedi sandığı için git ozaman savcılığa sonra biz savcılığa satıcının bilgilerini veririz dediler. Ama olay orada kaldı.

Ablana danış derim kimsenin seni suçlayacağı yok böyle bir durumda(her şey net iken).
Ayrıca gerçekten dava vesaire bir durum söz konusu olsaydı siz farkına varmadan elinize tebligat ulaşırdı.
Aynen öyle aşağıda dediğim gibi muhtemelen

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220709-202527_Chrome.jpg
    Screenshot_20220709-202527_Chrome.jpg
    100,1 KB · Görüntüleme: 138
  • Screenshot_20220709-185427_Chrome.jpg
    Screenshot_20220709-185427_Chrome.jpg
    63,6 KB · Görüntüleme: 175
  • Screenshot_20220709-202746_Chrome.jpg
    Screenshot_20220709-202746_Chrome.jpg
    63,2 KB · Görüntüleme: 146
  • Screenshot_20220709-202801_Chrome.jpg
    Screenshot_20220709-202801_Chrome.jpg
    59,7 KB · Görüntüleme: 159
  • Screenshot_20220709-202813_Chrome.jpg
    Screenshot_20220709-202813_Chrome.jpg
    67,2 KB · Görüntüleme: 119
  • Screenshot_20220709-202822_Chrome.jpg
    Screenshot_20220709-202822_Chrome.jpg
    61,8 KB · Görüntüleme: 132
Bakın bu sorunu alicilarla giderdikten sonraki hesabimin neden yasağinin açilmadiğini sorduğum destek talebi ve gelen cevap.

Bunlarda canlı destekten gelen mesajlar. Bence alıcıyla sorunumu çözdüm fakat alıcı canlı desteğe sorun çözüldü demedi. Canlı destekte çözülmedi sandığı için git ozaman savcılığa sonra biz savcılığa satıcının bilgilerini veririz dediler. Ama olay orada kaldı.

Aynen öyle aşağıda dediğim gibi muhtemelen
Ablaniza sorun bence avukat diyorsunuz sonucta en iyisini o bilir, hatta sorduktan sonra buraya yazarsaniz herkes aydinlanmis olur.

Kullanıcı satıcı sözleşmesinde var. Avukatımda var ablam. Ama olay net olamdiği için kimseyi yormak istemiyorum belki yanlişlik vardir falan.

Bunlarda canlı destekten gelen mesajlar. Bence alıcıyla sorunumu çözdüm fakat alıcı canlı desteğe sorun çözüldü demedi. Canlı destekte çözülmedi sandığı için git o zaman savcılığa sonra biz savcılığa satıcının bilgilerini veririz dediler. Ama olay orada kaldı.

Aynen öyle aşağıda dediğim gibi muhtemelen.

Hocam dalga mi geciyorlar, 80.000 birim oderseniz dava acmayacaklarmis. Çocuk oyuncagi degil. Destekdeki kisilerin bu kadar yetkisi olamaz...

Geri
Yukarı