GameSatış dava açacağını söylüyor

Ablaniza sorun bence avukat diyorsunuz sonucta en iyisini o bilir, hatta sorduktan sonra buraya yazarsaniz herkes aydinlanmis olur.
Şimdi o anneme o ona gider konu diye söylemek istemiyorum. Kimseyi yormakta. Olay eğer kesinleşirse konuşacağım ablamla. Düşünsene annem babam çalışırken bunu düşünüp duruyor. Bunu göze alamam onları üzemem şuan.

Muhtemelen olaylardan alicinin haberi bile yoktur. Siteyi kullanmayin, iyi sosyaller.
Banada öyle geliyor olayı skin alirken öğreniyorum yani. Skin almayi denemsem nr olacakti ? Bence alıcıyla sorunumu çözdüm fakat alıcı canlı desteğe sorun çözüldü demedi. Canlı destekte çözülmedi sandığı için git ozaman savcılığa sonra biz savcılığa satıcının bilgilerini veririz dediler. Ama olay orada kaldı.

Hocam bende birinden hesap aldım ve satıcının verdiği hesap patladı bende GameSatış'la konustum dava acmak için senin karakola gidip dilekçe falan vereceksin ondan sonra GameSatış bilgilerini iletecek 50 TL için kimse yapmaz o 5K dolar hikaye.

Son güncelleme.

Hocam bende birinden hesap aldım ve satıcının verdiği hesap patladı bende GameSatış'la konustum dava acmak için senin karakola gidip dilekçe falan vereceksin ondan sonra GameSatış bilgilerini iletecek 50 TL için kimse yapmaz o 5K dolar hikaye.
Alıcı 5k dolar alıcak işte. Seve seve koşarak yapar bence

Kim mesaj gönderdi? Gmesatış'ın resmi mail hesabından mı mail geldi?
Bugün csgoda skin almayi denerken alamayinca canli desteğe sorduğumda söylediler.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220709-204401_Chrome.jpg
    Screenshot_20220709-204401_Chrome.jpg
    68 KB · Görüntüleme: 105
  • Screenshot_20220709-204409_Chrome.jpg
    Screenshot_20220709-204409_Chrome.jpg
    65,1 KB · Görüntüleme: 103
  • Screenshot_20220709-204416_Chrome.jpg
    Screenshot_20220709-204416_Chrome.jpg
    67,3 KB · Görüntüleme: 102
  • Screenshot_20220709-204425_Chrome.jpg
    Screenshot_20220709-204425_Chrome.jpg
    69,1 KB · Görüntüleme: 103
Son düzenleme:
Karakol dava için birşey yapmaz ki? Savciliga gidip dilekçe yazacaksın onaylanırsa gamesatis bilgileri vericek diye biliyorum ben. Karakol en fazla ifade alır nedenini sorunca hesap aldım dediği anda alıcı haksiz olur zaten.

Karakol dava için birşey yapmaz ki? Savciliga gidip dilekçe yazacaksın onaylanırsa gamesatis bilgileri vericek diye biliyorum ben. Karakol en fazla ifade alır nedenini sorunca hesap aldım dediği anda alıcı haksiz olur zaten.
Yani öyle zaten. Hesap alım satım yasak biliyorum fakat şunuda anlamış değilim, madem yasak neden bilinen banka araçları ortaklık ediyor ? Ve madem 5000 dolar ceza var mağdur edersen, siteyi çocuklarda oyun hesaplarini satmak için kullanıyor. Böyle bir düşüncesizlik edip dolandiricilik yapsalar, önüne gelenden 5k dolarmı alacaklar şimdi ? Satış yaş sınırı 18 olsun ozaman. Sadece geliri olanlar satabilsin veya. Saçma sistem yani

Yani öyle zaten. Hesap alım satım yasak biliyorum fakat şunuda anlamış değilim, madem yasak neden bilinen banka araçları ortaklık ediyor ? Ve madem 5000 dolar ceza var mağdur edersen, siteyi çocuklarda oyun hesaplarini satmak için kullanıyor. Böyle bir düşüncesizlik edip dolandiricilik yapsalar, önüne gelenden 5k dolarmı alacaklar şimdi ? Satış yaş sınırı 18 olsun ozaman. Sadece geliri olanlar satabilsin veya. Saçma sistem yani
Valorant hesap dolandırıcılığı çok oluyor zaten. Eğer böyle birşey olsaydı TV’lerde haberlere bile düşerdi bu tarz olaylar. Atıyorum bin liralık hesap aldınız ve sahibi geri aldı. Sitenin bir maddesinde diyor ki biz sadece güvenli satış yapana kadar alıcının yanındayız, alım satım işlemi bittikten ve onaylandıktan sonra doğacak bütün sorunlar alıcı ve satıcının sorumluluğundadır diye yazıyor bir maddesinde ve gamesatis aradan çekiliyor. Yani 5k dolar hikaye zaten bu tutar mahkemede belli oluyor zaten.

Son güncelleme.

Bugün csgoda skin almayi denerken alamayinca canli desteğe sorduğumda söylediler.
Atıyorum bin liralık hesap aldınız ve sahibi geri aldı diyelim. Dava açsanız bile adamın hesabı aldığına dair kanıtınız olmaz. Ayrıca bir avukat için bile 10 bin lirayı gözden çıkarmanız gerek minimum, kağıt masrafları falan hariç.

Valorant hesap dolandırıcılığı çok oluyor zaten. Eğer böyle birşey olsaydı TV’lerde haberlere bile düşerdi bu tarz olaylar. Atıyorum bin liralık hesap aldınız ve sahibi geri aldı. Sitenin bir maddesinde diyor ki biz sadece güvenli satış yapana kadar alıcının yanındayız, alım satım işlemi bittikten ve onaylandıktan sonra doğacak bütün sorunlar alıcı ve satıcının sorumluluğundadır diye yazıyor bir maddesinde ve gamesatis aradan çekiliyor. Yani 5k dolar hikaye zaten bu tutar mahkemede belli oluyor zaten.

Atıyorum bin liralık hesap aldınız ve sahibi geri aldı diyelim. Dava açsanız bile adamın hesabı aldığına dair kanıtınız olmaz. Ayrıca bir avukat için bile 10 bin lirayı gözden çıkarmanız gerek minimum, kağıt masrafları falan hariç.
Hesabı geri almadimki adamdan. Ayni hesabi 2 kez dikkat etmedim diye ilan koydum 2 ayri kişiye satmışım. Yani hangi insan yapar bilerek bunu aga

Hesabı geri almadimki adamdan. Ayni hesabi 2 kez dikkat etmedim diye ilan koydum 2 ayri kişiye satmışım. Yani hangi insan yapar bilerek bunu aga
Örnek olarak verdim.

Ama yine de ablana sormanı tavsiye ederim ailene söylememsi konusunda uyarirsiniz. En azından iciniz rahat eder.

Son düzenleme:
Arkadaşlar sorun çözüldü. Dediğim gibi olmuş. Alıcı sorunun çözüldüğünü iletmeyi unutmuş. Alıcıyla konuştum siteye söylemiş tekrar ve konu kapandı. Şu 1 saat hayatımın en gergin 1 saatiydi. Bundan sonra dünyanın en dikkatli insanı olucam sanırım. Hepinize teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı