GameSatış dava açacağını soyluyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hesap satışı yasak diye dolandırıcılık yapılabiliyor olsaydı GameSatış direkt olarak sitede alım satımı kapatırdı.

Ortada dolandırıcılık var.
Bir bakıma ortada dolandırıcılık falan yok. Alıcı onaylamış aldığını. Yasal olarak hiçbir hak iddia edemez. Zaten sitede sözleşme imzalıyorsun. Onayladın mı onayladın e tamam o zaman bitti olay. Burada tamamen alıcı kusurlu. Arkadaşın hesabı vermemesini desteklemiyorum tabii ki ama alıcının hatası sonuçta.

Yanlış bilgi vermeyelim.

Anlaşma öğrenilirse Valorant hesabı kalıcı olarak kapatılır.

Hesap satışı yasak diye dolandırıcılık yapılabiliyor olsaydı GameSatış direkt olarak sitede alım satımı kapatırdı.

Ortada dolandırıcılık var.

Kaç yıl hapis yerim onu soyle. Yasım 13 veletim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir bakıma ortada dolandırıcılık falan yok. Alıcı onaylamış aldığını. Yasal olarak hiçbir hak iddia edemez. Zaten sitede sözleşme imzalıyorsun. Onayladın mı onayladın e tamam o zaman bitti olay. Burada tamamen alıcı kusurlu. Arkadaşın hesabı vermemesini desteklemiyorum tabii ki ama alıcının hatası sonuçta.

Bence de hesabı vermeden satışı onayladı eğer bir aksilik çıkarsa kaç yıl yerim hapis yasım 13.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sözleşmeyi okumadan konuşmayın. Zaten hesap alım satımı yasak. Hebele hübele kafayla konuşmayın mahkemenin kaale bile alacağını sanmıyorum.
Site güven kaybetmemek için davayı açar parayı karşı tarafa ödetir. Her ne kadar hesap satışı yasal olmasa da ortada bir dolandırıcılık var. Para almasalar bile başını büyük ağrıtacağı kesin.

Dolandırdığın kişinin 50-100 TL'si neyse onu iade ederler o sorun değil GameSatış için. Senin hakkında yasal işlem başlatırlarsa, bir sonuç çıkmaz ama ailenin başını güzel ağrıtırlar söyleyeyim. Bugün 3-5 kuruş için dolandıran, yarın insanları binlerce TL'lik dolandırmaya çalışır. Umarım korkutmak amacıyla söylememişlerdir de, biraz aklın başına gelir.

Site güven kaybetmemek için davayı açar parayı karşı tarafa ödetir. Her ne kadar hesap satışı yasal olmasa da ortada bir dolandırıcılık var. Para almasalar bile başını büyük ağrıtacağı kesin.
Açsa bile en kötü uzlaşma da neyse 50-100 TL yi öder çıkar uzayacağını sanmıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı