GameSatış dava ile tehdit ediyor

alpasdre

Zeptopat
Daha fazla  
GameSatış uzerınden 500 TL degerınde bir Valorant hesap satımı gerçekleştirdim. Hesabı kendi mailine aldı ve onayladı sipariş gerçekleşti. Sonrasında arkadaşlarımın "Olum o hesabı bedavaya vermıssın." demelerıne olum ben yerınde sattım en fazla o eder. Fazlası etmezdı gıbı ıddıalaştık ve 850 TL'ye tekrardan aynı ilani yayınladım. Alıcı mesaj attı ve mesajında hesaba giremediğini ve benim hesabı alıp tekrar satışa koyduğumu iddia etti. Oysaki ben ne tekrar satış gerçekleştirdim ne de hesap hakkında başka birisi ile konuştum.

GameSatış uzerınden 500 TL degerınde bir Valorant hesap satımı gerçekleştirdim. Hesabı kendi mailine aldı ve onayladı sipariş gerçekleşti. Sonrasında arkadaşlarımın "Olum o hesabı bedavaya vermıssın." demelerıne olum ben yerınde sattım en fazla o eder. Fazlası etmezdı gıbı ıddıalaştık ve 850 TL'ye tekrardan aynı ilani yayınladım. Alıcı mesaj attı ve mesajında hesaba giremediğini ve benim hesabı alıp tekrar satışa koyduğumu iddia etti. Oysaki ben ne tekrar satış gerçekleştirdim ne de hesap hakkında başka birisi ile konuştum.
Neden aynı ilani fazla paraya yayinladin?

Diğer ilanı kaldır ve satığın kişi ile konuş eğer sattığın kişi kendi mailine aldıysa dava falan açamaz. Dava açarsa zaten oyun hesap alım satımları yasak olduğu için ipin ucu kendisinede kalır.

Satış yaparken kabul ettiğiniz sözleşmede belirtiliyor bu. Resmi olarak GameSatış ilgileniyor ancak şu ana kadar dava açıldığını şahsen hiç görmedim.

Yaptığınız baştan yanlış ancak hesabı geri almadıysanız nasıl erişimini kaybetti bu adam? Şuan ne yapılsa haklılar vallahi, yakın zamanda konu açıldı dava edildiğine dair.

Hesap satışı illegal olduğu için illegal bir şeyde yaşadığı mağduriyetten dava açamaz.
Hocam açılmış konulara bakmanız gerekiyor. Hesap alış satışı yasak diye dolandırıldıktan sonra dava açılmaz diye birşey yok. Ha sonuç alınır mı bilmem ama inanın korkutmak için bile yapılabiliyor. Son zamanlarda 2-3 konu gördüm böyle ve dava da açıldı diye biliyorum.

Geri
Yukarı