Gaming.gen.TR ile yaşadığım süreç ve tüm gerçekler

Git Tüketici Hakem Heyeti'ne, bas davayı, bak bakayım bir daha yalan söylüyorlar mı.
Geçmiş olsun.
İşte bu yüzden böyle dandik sitelerden almamak lazım.
Kara listeme ekledim bu siteyi de. Para delisi yayıncılar önerdiği için almamak gerektiğini bir kez daha gördük.
Dandik bir site değil, en başında kargo şirketinin hatası.

Umarım sorunun en hızlı şekilde çözülür alışveriş yapacağım zaman Gaming gen in bu durumunu göz önünde bulunduracağım.
Kendilerini asla kötülemek istemezdim ve mutlu mutlu satın aldığım ödemesini yaptığım sistemimi kullanarak övgü dolu bahsedip sistem önerilerinde gaming gen tr sitesini bile kullanmak isterdim bundan sonra ama maalesef olmadı üstat... maalesef.

Çağlayan adliyesinde tanıdık savcı var desem? Amcam her gün kendisinin yanında.

Bugün çok moralim bozuldu ve stres yaptım. Sağlığımı bile etkiledi. Sırf bu yüzden artık konuyu açmak zorunda kaldım.
Tam bu sistemi almadan önce konuyu gördüm. İyi ki görmüşüm. Halinize üzüldüm dostum.

Geçmiş olsun.
İşte bu yüzden böyle dandik sitelerden almamak lazım.
Kara listeme ekledim bu siteyi de. Para delisi yayıncılar önerdiği için almamak gerektiğini bir kez daha gördük.
Gaming Gen TR ile yaşadığım süreç çok sıkıntılı eveet. Alt tarafı hemen yeni bilgisayarımı yollamaları gerekirdi değişim yapmaları gerekirdi.
Ama bunca zamandır arayarak artık çalışanlarının adına kadar öğrendim. Müşteri hizmetlerinin isim soyisimlerini ifşalamak bile istemiyorum.
Gaming Gen TR normal şartlarda 25 mayıs sabahı sipariş ettiğim sistemi 27 mayıs elime ulaştırdı. Yani aslında çok iyiydi bu ama çok kötü şartlarda geldi ve gelişen süreç ve sonuç bu. Kargo yüzünden tüketici ve satıcı olarak uğraştık ama sonuç a-la-ma-dım. Bir türlü alamadım.
Kendilerini övüp bu sistemim sonrasında yine alışverişlerimi kendilerinden yapmayı çok isterdim.
Ama bugün sağlığımı düşündüm ve kendim için konuyu açmam gerekir diye düşündüm.
Çünkü stres yaptım, annem görmesin diye tek başıma odada kıvrandım.
Tam bu sistemi almadan önce konuyu gördüm. İyi ki görmüşüm. Halinize üzüldüm dostum.
Benim evin bir kalanı Gaziosmanpaşa, diğer kalanı da Eyüpsultan. :)
Teşekkür ederim ilginiz için. Forumların olması, Technopat'ın olması çok iyi.
İnsanların birbirlerinin yaşadıklarını benimsemesi ve aynı sorunu yaşamamaları için sorunlarını, yaşadıklarını paylaşması, yardımcı olması çok iyi. Şu an sizin yerinizde ben olsaydım ve benim yerimde siz olsaydınız? :) Sadece zaman farkı.
Git Tüketici Hakem Heyeti'ne, bas davayı, bak bakayım bir daha yalan söylüyorlar mı.

Dandik bir site değil, en başında kargo şirketinin hatası.
İstersem yapabiliyorum. E devlet üzerinden çok rahat bir şekilde :)
Zaten ona gerek bile kalmaz, ben olayı amcama söylemiyorum. Kendisi çağlayan adliyesinde bir savcının yanında çalışıyor.

Konunuz için ayrıca teşekkürler. Bir sürü kişi böyle sorunlarla karşılaşmamak adına bu siteden alışveriş yapmazlar. Tabii sorununuz çözülürse yazın, sorunlarını çözebiliyorlarsa alışveriş yapılır.
Sonucu tabii ki sizlerle paylaşacağım :)
Ben ilginiz için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı