Gaming.gen.TR ile yaşadığım süreç ve tüm gerçekler

Hocam ben pc aldım 7 ay önce 4.500 tl verdim gayet sorunsuz kullanıyordum , pc bozuldu garanti sürecinde çok yıprandım , aynı senin yaşadığın gibi bana da bugün veriliyor kargoya diye 3 kere yalan söylediler. Benim şikayetvardaki şikayetimi ss alıp burda örnek vermişsin de ondan sordum .( Aşağıya bırakıyorum ss ini bu paylaşımımı burada örnek göstermişsin ) Her neyse en son bugün müdürleri ile konuştum bizzat ilgileneceğim dedi , ben de isterdim para iadesi ancak 4500 e aldım sistemi şuan 6500 her türlü zarara gireceğim ki bana para değil pc lazım :/ ondan dedim problemim çözülmezse sana yardımcı olan insanlar bana da yardımcı olur mu diye.

Bekliyor olacağım hocam sizin dönüşünüzü çünkü bana bizzat ben ilgileneceğim dedi . Mailini verdi hiç müşteri hizmetleriyle muhatap olmayın benimle olabilirsiniz dedi ondan güvenim kalmasa bile güvendim artık son kez ama sizin de dönüşünüzü bekleyeceğim
Size bunu söyleyen kişi Tunahan Bey mi?
Ayrıca eğer mağdur edildiysen seni dinleyen kişilerin rahatlıkla anlayacağı şekilde bir metin hazırlayıp paylaşmalısın. Bu sayede arkadaşların kafasında soru işareti kalmadan derdine isabetli cevap verebilirler yani sana yardım edebilirler.
Bu arada kaç gündür/aydır orada bekleyen sistemin sana hiçbir işlem yapılmadan geri dönerse şaşırma. Şimdiden bunu söylüyorum.
Sorununun çözülmemesi halinde, Adem Helvacı'nın twitter hesabına girip son paylaşımlarından birine yardım etmesi için bir ricada bulunun ve şikayetvar ya da hazırladığınız metin hangi forumda ise örneğin Technopat formunda onun linkini bırakın.
Tunahan Bey benimle dün bu saatlerde konuştu ve paramı yatırdılar. Normalde o an paramı yatırmışlardı ama EFT olduğu için ilk iş günü yani pazartesi bu sabah hemen param yattı.

Eğer gerçekten Tunahan Bey'in bu olanlardan haberi yoksa resmen çalışanları kendisini uyutuyor demektir. Böyle giderse gerçekten sizden de anlaşıldığı hatta diğer müşterilerden de anlaşıldığı gibi çalışanları onları batıracak. Ben normalde şikayetvar'daki konumu asla silmek istemiyordum ama sırf bir Gaming Gen Yöneticisiyim diyerek bizzat kendisi arama zahmetinde bulunduğu için ve mağduriyetimi giderdiği için tüm bu yıprandığım ve asla affedilemez olan bu sürece rağmen şikayetvar'daki şikayetimi kaldırabilirim.

Son düzenleme:
Size bunu söyleyen kişi Tunahan Bey mi?
Ayrıca eğer mağdur edildiysen seni dinleyen kişilerin rahatlıkla anlayacağı şekilde bir metin hazırlayıp paylaşmalısın. Bu sayede arkadaşların kafasında soru işareti kalmadan derdine isabetli cevap verebilirler yani sana yardım edebilirler.
Bu arada kaç gündür/aydır orada bekleyen sistemin sana hiçbir işlem yapılmadan geri dönerse şaşırma. Şimdiden bunu söylüyorum.
Sorununun çözülmemesi halinde, Adem Helvacı'nın twitter hesabına girip son paylaşımlarından birine yardım etmesi için bir ricada bulunun ve şikayetvar ya da hazırladığınız metin hangi forumda ise örneğin Technopat formunda onun linkini bırakın.
Tunahan Bey benimle dün bu saatlerde konuştu ve paramı yatırdılar. Normalde o an paramı yatırmışlardı ama EFT olduğu için ilk iş günü yani pazartesi bu sabah hemen param yattı.

Eğer gerçekten Tunahan Bey'in bu olanlardan haberi yoksa resmen çalışanları kendisini uyutuyor demektir. Böyle giderse gerçekten sizden de anlaşıldığı hatta diğer müşterilerden de anlaşıldığı gibi çalışanları onları batıracak. Ben normalde şikayetvar'daki konumu asla silmek istemiyordum ama sırf bir Gaming Gen Yöneticisiyim diyerek bizzat kendisi arama zahmetinde bulunduğu için ve mağduriyetimi giderdiği için tüm bu yıprandığım ve asla affedilemez olan bu sürece rağmen şikayetvar'daki şikayetimi kaldırabilirim.
Hayır tunahan değil , kubilay diye birisi yukarıda da belirttim hocam görmediniz sanırım. Kubilay bey mail adresini de verdi bizzat ben ilgileneceğim bu sefer dedi 1 sefer yolladım zaten garantiye 20 gün oyaladılar hem yapmadan hem kırık şekilde geri yolladılar bunun üzerine müdürlerine ulaşmak istediğimde de kubilay diye birisine ulaşmamı sağladılar onunla iletişime geçmem söylendi. Eğer kubilay beyin müdür olmadığını bana yalan konuşulduğunu düşünüyorsanız Tunahan Bey dediğiniz kişiye nasıl ulaşabilirim bu konuda yol gösterebilir misiniz ?

Hayır tunahan değil , kubilay diye birisi yukarıda da belirttim hocam görmediniz sanırım. Kubilay bey mail adresini de verdi bizzat ben ilgileneceğim bu sefer dedi 1 sefer yolladım zaten garantiye 20 gün oyaladılar hem yapmadan hem kırık şekilde geri yolladılar bunun üzerine müdürlerine ulaşmak istediğimde de kubilay diye birisine ulaşmamı sağladılar onunla iletişime geçmem söylendi. Eğer kubilay beyin müdür olmadığını bana yalan konuşulduğunu düşünüyorsanız Tunahan Bey dediğiniz kişiye nasıl ulaşabilirim bu konuda yol gösterebilir misiniz ?
Üstat şimdi kendisinin numarası bende mevcut ama veremem.
O yüzden şöyle bir yardım yapayim size.

Kendisinin twitter hesabı.
Herkes mesaj atabiliyor.
Oradan bir ulaşın. Telefonuyla o isterse arar sizi.
Ama zaten Kubilay Bey ilgilenecekmiş falan diyip geçiştirebilir de.
Ama benim son olaylardan sonra kimseye inancım kalmadı, beni birisi size yönlendirdi vsvs diyip konuşabilirsin.
İnstagram hesabı da zaten var biosunda.
Linki aldıktan sonra söyle bari ben de silerim twitter hesabını.

Üstat şimdi kendisinin numarası bende mevcut ama veremem.
O yüzden şöyle bir yardım yapayim size.
Kendisinin twitter hesabı.
Herkes mesaj atabiliyor.
Oradan bir ulaşın. Telefonuyla o isterse arar sizi.
Ama zaten Kubilay Bey ilgilenecekmiş falan diyip geçiştirebilir de.
Ama benim son olaylardan sonra kimseye inancım kalmadı, beni birisi size yönlendirdi vsvs diyip konuşabilirsin.
İnstagram hesabı da zaten var biosunda.
Linki aldıktan sonra söyle bari ben de sileyim.
Çok teşekkür ederim size telefon numarasını vermemenizi de takdir ettim :) . Ulaşacağım tunahan beye problemim çözülürse bu sayede size bol bol dua ederim. İyi geceler dilerim tekrardan teşekkürler..

Hocam bugün bana da Kubilay denen kişi ulaştı. Bugün kargoya verilecekse haber vereceğini bende aksi taktirde iade alacağımı söyledim. Ondan sonra bilgi alıp tekrar sizi arayacağım dedi. Aradı sonra kasanız hazır işlemler yapılmış ve " BUGÜN KARGOYA VERİLECEK" dedi, isterseniz gün içinde video atabilirim e mail adresinize bile dedi. Kasanın çalışır vaziyette olduğuna dair nedense göndermedi. Yurtiçi Kargo çağrı merkezinde henüz benim adıma kargo olmadığını öğrendim (bilemiyorum belki sisteme yüklenmemiştir ama bunun olacağını ihtimal vermiyorum). Yani üst düzey yetkili bile bunları yapıyorsa anlamadım. Yarın tekrar arayacağım bakalım ne diyecek meraklar içindeyim. Buradan tekrar bilgilendirme yaparım.
Kubilay Bey, bu saatte aradı kargoya verildiğini söyledi. Kendisine teşekkür ediyorum umarım sağ salim elimize ulaşır. Konu sahibi arkadaştan özür diliyorum ve teşekkür ediyorum sürekli güncelleme yapıyorum ama.

Kubilay Bey, bu saatte aradı kargoya verildiğini söyledi. Kendisine teşekkür ediyorum umarım sağ salim elimize ulaşır. Konu sahibi arkadaştan özür diliyorum ve teşekkür ediyorum sürekli güncelleme yapıyorum ama.
Özür dilemene gerek yok. Ama gece 23.45 civarı nasıl kargoya veriliyor kardeşim bir yanlışın olmalı.
Ayrıca sorunun varsa dilediğin gibi yazabilirsin buraya.
Merhaba Adem beye nasıl ulaşacağız? Yardımcı olurmusunuz?
Buyrun twitter hesabı.
Son gönderilerine cevap gönderebilirsin o geri dönüş yapar.

Son durum nedir sizde hocam
Dün yetkili, kargoya akşama doğru verildiğini söyledi. Yurtiçinde telefon üzerinden sürekli arama yaptırıp adıma kargo olup olmadığına gün boyunca baktım her defasında yoktu. 17 gibi aradım gaming.gen.tr'yi bana 1 saat önce kargoya vermişler dedi açan kişi. Yine yalan olduğunu düşünüyorum. Yarını bekliyorum yine de. Yalan olduğu ortaya çıkarsa bende konu açacağım tüm forum sitelerinde.

Geri
Yukarı