Gaming.gen.TR ile yaşadığım süreç ve tüm gerçekler

İnternet üzerinden alışveriş yapıyorum ve kargo aracılığıyla ürünleri yolladıkları sürece firma suçludur.
Paramla alıp kıracak değil ya müşteriler sonuçta.
Bu yüzden THH var kardeşim.
THH diye bir şey olmasa, müşteri haklı olmasa, hangi müşteri güvenip ürün alabilir ki?
Ticaret olmazsa insanlar nasıl hayatını devam ettirecek bu devirde?
Suçlu firmadır ve kendine ortak edinmek istiyorsa anlaşmalı olduğu kargodur.
Ürünümü bana firma çalışanları olarak bizzat arabalarıyla getirsinler o zaman.
Kendilerine ait kurye alsınlar bir arabada en fazla üç adet sistem teslim etmek üzere yola çıksınlar.
Her türlü ben haklıyım.
Her türlü müşteri haklıdır.
Sana tamamen katılıyorum kardeşim. Her şeyi kargo firmasında da bulmak saçma. Ben de bir internet sitesi üzerinden alışveriş yaptım, sorun çıktı bilgisayarı geri yolladım. Onlar bana yolladıklarında tamperi tutan vidalardan bir tanesi değişikti ve kasanın üstü kırıktı. Köpük bile vardı yani her tarafında kargocunun bunu kırması imkansız. Kendilerine sorduğumda kargoyla ilgili sorun olabilir dediler ama bu vidalardan bir tanesi neden değişik, ben bu bilgisayarın tamperini çıkardığımda vidaların hepsi aynıydı dedim ve kasayı da değiştirmek zorunda kaldılar.

Sana tamamen katılıyorum kardeşim. Her şeyi kargo firmasında da bulmak saçma. Ben de bir internet sitesi üzerinden alışveriş yaptım, sorun çıktı bilgisayarı geri yolladım. Onlar bana yolladıklarında tamperi tutan vidalardan bir tanesi değişikti ve kasanın üstü kırıktı. Köpük bile vardı yani her tarafında kargocunun bunu kırması imkansız. Kendilerine sorduğumda kargoyla ilgili sorun olabilir dediler ama bu vidalardan bir tanesi neden değişik, ben bu bilgisayarın tamperini çıkardığımda vidaların hepsi aynıydı dedim ve kasayı da değiştirmek zorunda kaldılar.
Ben öyle bir sorun yaşamadım direkt kargo hasarlı getirmişti ama tabii ki bazı tüzel kişilikler kalpleri olmadığı için müşterilere bu tarz ürünleri kitlemeye çalışıyor.

Ben öyle bir sorun yaşamadım direkt kargo hasarlı getirmişti ama tabii ki bazı tüzel kişilikler kalpleri olmadığı için müşterilere bu tarz ürünleri kitlemeye çalışıyor.
Ürünün şu andaki durumu nedir peki kardeşim? Benim de ürünümü bu kargo getirmişti ve adam arabadan indirirken sanki kırılırsa kırılsın bir şey olmaz havasındaydı. Şunu da öğrendim ki müşteri temsilcisi ile ne zaman düzgün, insan gibi konuşmaya çalışsan işlerin gecikiyor. Bu yorumu okuyan arkadaşlar olursa söyleyeyim kendiniz için hakaret olmadan ağır bir şekilde konuşun. Siz ne kadar insan gibi davranmaya başlarsanız o zaman sorun çıkıyor.

Ürünün şu andaki durumu nedir peki kardeşim? Benim de ürünümü bu kargo getirmişti ve adam arabadan indirirken sanki kırılırsa kırılsın bir şey olmaz havasındaydı. Şunu da öğrendim ki müşteri temsilcisi ile ne zaman düzgün, insan gibi konuşmaya çalışsan işlerin gecikiyor. Bu yorumu okuyan arkadaşlar olursa söyleyeyim kendiniz için hakaret olmadan ağır bir şekilde konuşun. Siz ne kadar insan gibi davranmaya başlarsanız o zaman sorun çıkıyor.
Ürün zaten bana hasarlı geldiği ilk saniyeden itibaren kargoya geri verildi ve hemen diğer gün onlara ulaştı.
Ürün o zamandan beri yani en başından beri onlardaydı zaten :D
En sonunda para iademi aldım ve kurtuldum.
Sonrasında game garaj firmasından sistem aldım ve hiçbir sorun yaşamadım.
Sistem gayet iyi çalışıyor.
Tam 5 gün önce game garajdan arkadaşıma sistem aldık ve iki gündür kullanıyor gayet iyi.

Ürün zaten bana hasarlı geldiği ilk saniyeden itibaren kargoya geri verildi ve hemen diğer gün onlara ulaştı.
Ürün o zamandan beri yani en başından beri onlardaydı zaten :D
En sonunda para iademi aldım ve kurtuldum.
Sonrasında game garaj firmasından sistem aldım ve hiçbir sorun yaşamadım.
Sistem gayet iyi çalışıyor.
Tam 5 gün önce game garajdan arkadaşıma sistem aldık ve iki gündür kullanıyor gayet iyi.
Sevindim.

Benim de şu an kullandığım sistem Gaming.genden alınma. Kargonun alt kısmı ıslak geldi. Ekran kartı kutusunda ortadan ikiye bir beyaz çizgi vardı. Ürün yorumlarında bu durumundan bahsettim ama incelemem yayınlanmadı. Firmadan ürün alacak arkadaşlara söylüyorum bir daha düşünsünler.

Yeni konular

Geri
Yukarı