Gaming.gen.TR ile yaşadığım süreç ve tüm gerçekler

Gaming gen görünce uzak durun ama itopya görünce kaçın demiş bilge alimler.
Nerden alacağız o zaman. Kendimiz mi ürünleri tek tek alıp kasa toplayalım. Hazır sistemlerde kral büyük indirim farkları oluyor.

ryz 5 5600 ile rx 6700 sistem toplayacağım 15-16k cıkıyor gencergaming diye bir yer var 13288 cıkıyor.Gelde şimdi alma. Alıncada sorun cıkacak cıkanlar olmuş cünkü kontrol edince dökülüyor tek tek.

Nerden alacağız o zaman. Kendimiz mi ürünleri tek tek alıp kasa toplayalım. Hazır sistemlerde kral büyük indirim farkları oluyor.

ryz 5 5600 ile rx 6700 sistem toplayacağım 15-16k cıkıyor gencergaming diye bir yer var 13288 cıkıyor.Gelde şimdi alma. Alıncada sorun cıkacak cıkanlar olmuş cünkü kontrol edince dökülüyor tek tek.
2-3 Bin daha veririm içim rahat eder.

aslında uzun uzun düşünmeniz gereken şey neden bu kadar ucuz olduğudur. 10 sitenin 9 unda 10 tl olan bir ürünün tek bir sitede 6-7 tl olması sizcede ilginç değilmi:?

Merak edenler ve okumaya üşenenler için özet geçeyim. Evet zor da olsa para iadesini almayı başarmış. Şu an aynı firmayla aynı sorunu yaşıyorum arızalı anakart geldi bana ve montaj sırasında benim bozduğum söylendi. THH'den gelecek cevabı bekliyorum. Siz siz olun daha ucuza alacağım diye parçaları farklı sitelerden toplamayın. Gaming.gen 4500TL Teknobiyotik.com 30.000TL alacağım var şu an karar çıkmasını bekliyorum. Bu arada Teknobiyotik ürünlerden hiçbirinde sorun yok dediği halde sırf paketleri açılmış diye 14 günlük koşulsuz şartsız iade hakkımın olmadığını söyledi. Karar çıkınca ben de ayrı bir konuda başımdan geçenleri anlatacağım. :)

Geri
Yukarı