Çözüldü Gaming.gen.tr tarafından dolandırıldım!

• Konuyu başlatan Sux
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 3B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Sux

Femtopat
Daha fazla  
21.11.2022 tarihinde gaming.gen.tr sitesinden 6700XT hazır sistem satın aldım. Ürün geldikten 1 gün sonra ASUS Dual 6700 XT OC modelinin arızalı olduğu için servise gönderdim. Servisten değişim veya iade DOA raporu çıktı. Raporu Gaming.gen.tr ye gönderdim. Gaming.gen.tr uzun bir süreçten sonra beni aradı ve ürünün stoklarında olmadığını para iadesi yapacaklarını belirttiler. Ancak şöyle bir sorun var hazır sistem faturasında 10-12 bin TL tutarında ki ekran kartını 2 bin TL olarak göstermişler. Bana bu tutarı yatıracaklarını söylediler. Sitelerinde ASUS Dual modelinin OC olmayan modelini talep ettiğimde işlem sağlayamayacaklarını söylediler. Forumlarda araştırdığımda bu firmanın fatura tutarını düşük göstererek birçok insanı bu şekilde mağdur ettiğini okudum. Yani anlayacağınız gaming.gen.tr tarafından dolandırıldım. THH süreci başlattım. Forumlarda bu siteyi araştırabilirsiniz uzak durun mağdur olmayın.

Dosya Ekleri

• 128A934F-AD05-49B2-8120-2009F497EB43.jpeg
    128A934F-AD05-49B2-8120-2009F497EB43.jpeg
    97,6 KB · Görüntüleme: 202
Son düzenleyen: Moderatör:
Sürekli ucuz diye bu tür sitelerden alıyorsunuz, (İncehesap vb.) sonra uğraşıyorsunuz.

Faturada satın alınan ürünlerin tamamının fiyatı doğru iken ekran kartının fiyatı cidden 2.000 TL seviyelerinde gösterilmiş.

Üstelik bu faturaya rağmen başka model bir ekran kartı sağlamayı reddediyor olmaları da ciddi manada rezillik.

Konu sponsor olduğu zaman büyük bütçeler harcayan ve kendisini “güvenilir” olarak pazarlayan bu kadar büyük bir firmanın bu fatura rezilliğini kasıtlı olarak yapıp yapmadığını merak ediyorum.

21.11.2022 tarihinde gaming.gen.tr sitesinden 6700XT hazır sistem satın aldım. Ürün geldikten 1 gün sonra ASUS Dual 6700 XT OC modelinin arızalı olduğu için servise gönderdim. Servisten değişim veya iade DOA raporu çıktı. Raporu Gaming.gen.tr ye gönderdim. Gaming.gen.tr uzun bir süreçten sonra beni aradı ve ürünün stoklarında olmadığını para iadesi yapacaklarını belirttiler. Ancak şöyle bir sorun var hazır sistem faturasında 10-12 bin TL tutarında ki ekran kartını 2 bin TL olarak göstermişler. Bana bu tutarı yatıracaklarını söylediler. Sitelerinde ASUS Dual modelinin OC olmayan modelini talep ettiğimde işlem sağlayamayacaklarını söylediler. Forumlarda araştırdığımda bu firmanın fatura tutarını düşük göstererek birçok insanı bu şekilde mağdur ettiğini okudum. Yani anlayacağınız gaming.gen.tr tarafından dolandırıldım. THH süreci başlattım. Forumlarda bu siteyi araştırabilirsiniz uzak durun mağdur olmayın.

Konuyu takipteyim bizi bilgilendirmeyi unutmayın yıl olmuş 2023 hala bu şekilde basit dolandırıcılık yöntemleri yapan insanlar. Var yazık gerçekten koca şirket 5-6 bin TL bin hesabını yapıyor umarım bir yanlışlık olmuştur çeşitli şikayet yerlerine aynı bu yazdıklarınızı yazmanızı tavsiye ederim.

Geçmiş olsun. En iyisi kendi parçalarını toplamak ya.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İzleyin lütfen. Haklarınızı öğrenin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı