Gaming Laptop Fiyatları Düşer mi?

sergenbey

Hectopat
Daha fazla  
Bir gaming laptop alma fikrim var uzun bir zamandır fakat fiyatlar beni zorluyor. Dolar da bir hayli yükseldi. Size beklemekte fayda var mı? Yaza doğru fiyatlarda bir düşme olur mu? Almak istediğim laptopın ekran kartının GTX950M veya GTX960M olmasını istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir gaming laptop alma fikrim var uzun bir zamandır fakat fiyatlar beni zorluyor. Dolar da bir hayli yükseldi. Size beklemekte fayda var mı? Yaza doğru fiyatlarda bir düşme olur mu? Almak istediğim laptopın ekran kartının GTX950M veya GTX960M olmasını istiyorum.
Dolar düşmez bu zamandan sonra. Bütçeniz elvermiyorsa 2.el bakın derim.

Bence 950m 960m bir laptop alma. Onlara gaming laptop denmez bence, masaüstü halleri ile alakaları yok kendilerinin. Bekle Gtx1050Ti olan modeller piyasaya gelsin onları al. Çünkü Nvidia'nın 10xx kartlı laptopları masaüstünde ne ise laptopta da aynılar. Fiyatları da çok fazla olmaz şimdiki 960m'li olandan.

Gtx 1050ti eğer gelirse, gtx960m'den çok farklı bir performans vermeyecektir. Gaming laptop dediğiniz şeye para vermek yerine şartlarınız el veriyorsa masaüstü toplayın...

yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar. Biraz düşündüm ve şu an şartlarımın el verdiğince bir masaüstü bilgisayar almaya karar verdim. Zamanla eklemeler yaparak istediğim düzeye getirmeyi umuyorum.

Beklemeni gerektiren bir durum yok. Dolar gittikçe artıyor artmaya devam edicekte. GTX 10xx serisi laptop için fazla güçlü senin düşündüğün kartların üstünde performans verdikleri için fiyat konumlandırmasıda farklı. MSI ilk GTX 1050Ti'lı modelini tanıttı ve performans olarak GTX 970M in üzerinde. Fiyatı da haliyle yüksek olucaktır. Masaüstü toplama imkanın varsa tabii ki hiç düşünmeden topla.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı