Gaming laptop önerisi

Ben bizzat kullanıyorum, kusursuz bir makine. Bu bütçede rakipsiz, üzmez.
Hocam peki şu konuda net cevap verir misiniz oyun performansı nasıl kaç fps veriyor? Ben cs2 çok oynarım mesela ya da cod mw3 oynuyorum genelde.Bu oyunlarda bana sıkıntı çıkarır mı normalde ben masaüstü sistemim vardı onu satmak zorunda kaldım ilk defa dizüstü kullanacağım.

@Godofgoofy CS'de 200-210 FPS civarı alıyorum rekabetçide. Ekran 165Hz, bu sınırın altına düşmüyor kolay kolay. CoD hakkında yorum yapamam çünkü hiç oynamadım bu bilgisayarda. Oyun testlerine bakabilirsiniz YouTube'dan.

@Godofgoofy CS'de 200-210 FPS civarı alıyorum rekabetçide. Ekran 165Hz, bu sınırın altına düşmüyor kolay kolay. CoD hakkında yorum yapamam çünkü hiç oynamadım bu bilgisayarda. Oyun testlerine bakabilirsiniz YouTube'dan.
Anladım hocam o zaman Acer alacağız demek ki ilginiz ve yardımınız için teşekkürler.İyi akşamlar iyi forumlar dilerim🙏🏻

@Negan Smith @TheAltay
Hocam Acer nitro geldi Windows kurulumu yapıyorum şimdi bilgisayar hazır olunca bakacağım dışardan hoş bir tarzı var gibi ama ssd okuma yazma biraz yavaş gibi geldi.

Dosya Ekleri

• IMG20240418122732.jpg
    IMG20240418122732.jpg
    159,2 KB · Görüntüleme: 11
  • IMG20240418122639.jpg
    IMG20240418122639.jpg
    455,2 KB · Görüntüleme: 12
Son düzenleme:
Anladım hocam o zaman Acer alacağız demek ki ilginiz ve yardımınız için teşekkürler. İyi akşamlar iyi sosyaller dilerim🙏🏻

@Negan Smith @TheAltay
Hocam Acer Nitro geldi Windows kurulumu yapıyorum şimdi bilgisayar hazır olunca bakacağım dışarıdan hoş bir tarzı var gibi ama SSD okuma yazma biraz yavaş gibi geldi.

Hayırlı olsun hocam, öncelik ekran kartı, işlemci ve malzeme kalitesi. SSD'yi daha sonradan da değişirsiniz beğenmediyseniz :)

Hayırlı olsun hocam, öncelik ekran kartı, işlemci ve malzeme kalitesi. SSD'yi daha sonradan da değişirsiniz beğenmediyseniz :)
Hocam tavsiyeniz için teşekkür ederim öncelikle.Çok bilindik bir marka olmadığı için tereddüt ediyordum başta ama işlemcisi olsun ekran kartı olsun performans olarak fiyatına göre çok iyi. Nitrosense gibi kendi araçlarını tasarlamaları da ayrı bir avantaj klavye renklerini özelleştirebiliyorsun.GPU yu 3 farklı modda çalıştırabiliyorsun ama ultra modda çok ses çıkarıyor o kadar da olacak.Daha çok alternatifi var bunlar benim çok hoşuma gitti açıkçası.Tekrardan ilginiz ve yardımınız için çok teşekkür ediyorum.İyi forumlar iyi akşamlar.

Dosya Ekleri

• IMG20240419191301.jpg
    IMG20240419191301.jpg
    106,8 KB · Görüntüleme: 5

Geri
Yukarı