Garanti için Vatan PC mi yoksa servis mi ?

Evet. Aldığım günden beri bozuk fakat servis sorunu bulamadığı için değişim kararı vermedi. Yarın hakem heyetine gideceğim 2 ay oldu. Bakalım karar ne olucak.
O nasıl saçmalık hocam, 20 iş günü içinde tamir edemezlerse değişmesi gerekiyor yasal olarak. Kendileri bunu söylüyor. Siz canlı chat ile konuşun.

O nasıl saçmalık hocam, 20 iş günü içinde tamir edemezlerse değişmesi gerekiyor yasal olarak. Kendileri bunu söylüyor. Siz canlı chat ile konuşun.
15 günde servise gitti geldi fakat sorunu bulamamışlar. Vatandaki müşteri hizmetlerindeki adama durumu izah ediyorum fakat nafile. Bana hakem heyetine git %95 haklı sayılırsın dedi. Şu anda ürün kutusunda bekletiyorum. 3 aydır oyun oynayamaz haldeyim. 1 ay önce Gta 5 aldım daha oyunu indirmedim. Resmen mağdur durumdayım. Vatan bilgisayar servisi rezalet durumda. Siz siz olun Asus almadan önce 2 kere düşünün.

15 günde servise gitti geldi fakat sorunu bulamamışlar. Vatandaki müşteri hizmetlerindeki adama durumu izah ediyorum fakat nafile. Bana hakem heyetine git %95 haklı sayılırsın dedi. Şu anda ürün kutusunda bekletiyorum. 3 aydır oyun oynayamaz haldeyim. 1 ay önce Gta 5 aldım daha oyunu indirmedim. Resmen mağdur durumdayım. Vatan bilgisayar servisi rezalet durumda. Siz siz olun Asus almadan önce 2 kere düşünün.
Çok üzüldüm hocam, cidden kendimi yerinize koydum gerçi şuan bende o durundayım, anakart serviste bekliyorum.

Sorunu bulamadılarsa bu kendi sorunları.
Sizin ekran kartınızda ne gibi bir sorun vardı?
Er geç değişim yapacaklar. Maksat müşteri sürünsün.

HTC One M8 (ablamın telefonu) 3 kez Vatan'a servise gitti geldi. Telefon kendini resetliyordu. HTC müşteri hizmetlerine çemkirildikten sonra (ki onlar da sorumluluk almadılar/sadece yazılım kısmıyla ilgileniyorlarmış) 4. kez servise gitti ve değişim yaptılar en sonunda.

Aldığım günden beri bozuk fakat servis sorunu bulamadığı için değişim kararı vermedi. Yarın hakem heyetine gideceğim 2 ay oldu. Bakalım karar ne olucak.

Geçmiş olsun. Eğer servis sorun yok diyorsa, mevcut sorununuzu videoya çekip kendilerine ulaştırabilirsiniz. Yeni konu açarsanız daha iyi olabilir. Konu dışına çıkmak ceza sebebidir. Ceza almanızı istemem. :)

Hakem heyeti kararı olumsuz. Şaka gibi :kızgın: Yok efendim kartla ilgili bir sorun bulunmamış. Zaten baştan anlamalıydım. Sakarya Üniversitesinde Elektrik-Elektronik'de test etmişler sorun bulamamışlar. Artık nasıl bir testte tabi tuttularsa. Daha nasıl anlatayım sorunu bilemedim. Birebir anlattım ve video gönderdim. Neyse @Pikachu.34 'nın dediği gibi konu linkini buraya koyayım takip etmek isteyen bu konu üzerinden takip edebilir. Asus, GTX 750Ti Strix ekran kartını değiştirmiyor

Sizin ekran kartınızda ne gibi bir sorun vardı?
Şu bağlantıdaki sorun: GTX 750Ti Ekran Kartı Çizgili Görüntü Sorunu

Son düzenleme:
@RazerMamba Merhaba Hocam nasılsınız. Var mı bir gelişme? Asus'tan hala bir cevap gelmedi 2. teklifime.:D

Bu arada kartı kargoya verdiğimiz gün de sayılıyormuş biraz daha zorlarsam 20 gün doldu yeter ki aramayın diyecekeler.:ROFL::ROFL::ROFL:
1 Şubat itibarıyla saydım 23 Şubat'ta 20 gün doluyor. Kaldı 1 hafta. Bakalım o zaman ne cevap verecekler.

@RazerMamba Merhaba Hocam nasılsınız. Var mı bir gelişme? Asus'tan hala bir cevap gelmedi 2. teklifime.:D

Bu arada kartı kargoya verdiğimiz gün de sayılıyormuş biraz daha zorlarsam 20 gün doldu yeter ki aramayın diyecekeler.:ROFL::ROFL::ROFL:
1 Şubat itibarıyla saydım 23 Şubat'ta 20 gün doluyor. Kaldı 1 hafta. Bakalım o zaman ne cevap verecekler.
Sizin hesaba göre benimkide 24 şubatta bitiyor. :D

2 Şubatta anakart, işlemci ve ekran kartını servise yolladım Vatan bilgisayardan, şuan ''yetkili servis kontrolünde'' diye bir yazı var 20 iş günü dolduğunda koşulsuz şartsız yenilerini vermek zorundalar mı?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı