Garanti için Vatan PC mi yoksa servis mi ?

Anladım hocam o zaman yapacak bir şey yok. İnşallah problemsiz bir şekilde kullanırsınız. Eğer kutu açılımı ya da sistem ile ilgili bir konu açarsanız beni etiketleyebilir misiniz?
Ekrem hocam mrb. Dayanamadım işten izin aldım, erken çıkıp vatan bilgisayara gittim. Yeni anakart verdiler. Baktım jelatinleri bile üzerinde yani sıfır ürün, kutu içeriğide tam.

Çok heyecanlı ve mutluyum, inşallah sorunsuz bir karttır. Yıldırım aynı yere iki kere düşmez diyerekten sorunsuz olacağına inanıyorum. :D

İyi yapmışsınız sizin adınıza çok sevindim. İnşallah sorun olmaz. ;)
Fakat yıldırım aynı yere düşmemesi şehir efsanesidir. :)

Hocam bu arada bana da mesaj geldi gittim Vatan'a akşam saat 6 gibi, aldım evrağımı kasaya gotürdüm ellerinde nakit yokmuş ancak yarın verebiliriz dediler. Komedi.

İyi yapmışsınız sizin adınıza çok sevindim. İnşallah sorun olmaz. ;)
Fakat yıldırım aynı yere düşmemesi şehir efsanesidir. :)

Hocam bu arada bana da mesaj geldi gittim Vatan'a akşam saat 6 gibi, aldım evrağımı kasaya gotürdüm ellerinde nakit yokmuş ancak yarın verebiliriz dediler. Komedi.
Hayırlı olsun hocam, valla ellerinde nasıl nakit yok o kadar satış yapıyorlar harbisen komikmiş :)

Siz nasıl para alıcaksınız ? Kur farkı oldu mu ? Ben 1 sene önce almıştım 1500 tl ye, şimdi 2200 tl olmuş sizde aynı dimi ?

@RazerMamba Aynen öyle bunda da bir hayır vardır. Faturada yazan tutarı ödüyorlar. 1430 lira yani fatura. X99 Deluxe alacak olsam zaten ellerinde yok bir de Asus almaya tövbe ettiğimden dolayı nakit alıp araştırma yapıp uygun bir MSI anakart alacağım.

@RazerMamba Aynen öyle bunda da bir hayır vardır. Faturada yazan tutarı ödüyorlar. 1430 lira yani fatura. X99 Deluxe alacak olsam zaten ellerinde yok bir de Asus almaya tövbe ettiğimden dolayı nakit alıp araştırma yapıp uygun bir MSI anakart alacağım.
Hocam tekrar geçmiş olsun, inş. iyi sonuçlanır. Yurt dışından anakart alınmıyormuş, gönderemiyorlarmış yoksa Evga alırdınız, bir sorun oluncada direk değişim yapıyorlar veya üst modelini veriyorlar böyle bir firma, ama yurt dışında. Türkiye servisi kötü.

Sizdeki, Asus deluxe 3.1 olan mı ? Yoksa normal olanı mı ?

usb 3.1 olanı 3 mağazada var,
  • Adana
  • Konya
  • Bodrum
Söylersin, sana yakın olan Vatan mağazasına gönderirler. Benimki Adanadan geldi.

Hocam öneriniz için çok teşekkür ederim araştırıp bakmışsınız benimki normal olan ama üst üste 2 kartta da arıza çıkınca soğudum Asus'tan. O yüzden nakit iadesi alacağım.

Hocam öneriniz için çok teşekkür ederim araştırıp bakmışsınız benimki normal olan ama üst üste 2 kartta da arıza çıkınca soğudum Asus'tan. O yüzden nakit iadesi alacağım.
Ne demek hocam :)
Bende para iadesi almak isterdim ama 1 sene önce aldığım için arada 700-800 tl zararım oluyordu.

Sizin bildiğim kadarıyla zararınız yok o yüzden en iyisi çek alıp istediğiniz kartı almak. :)

Hocam dün akşam nakit aldım. Nakite de ihtiyacım vardı iyi geldi. Ekonomik durumu düzeltince yeni bir kart alırım. Şimdilik alamıyorum. :(
Hayırlı olsun, fakat üzüldüm :( umarım en kısa zamanda istediğiniz kartı alırsınız hocam.
Benimde ekran kartı sıvı soğutma blokunu monte eden kişi, yanlış vidayla yapmış hep bozmuş bloku.
Ekwb sitesine mail atıp yedek, vida yuvası istedik, eğer gelmezse bende bu lanetli sistemi bozucam, normal Corsair h115 alıp, daha ufak bir kasaya geçip öyle kurucam sistemi.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı