Garantisi olmayan ürünün kargo bedelini kim karşılar?

DreaminquE

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 10400F / SAPPHİRE Pulse RX 6600 / Asus Tuf B460-Plus / 16 GB DDR4 Xpg D30 Ram / Dark Diamond PRO 600w Kasa / 1 Tb Toshiba HDD / 250 GB Samsung EVO SSD.
Selam arkadaşlar, ilk kez teknik servise onarılması için anakart gönderdim. Kargoya gönderdiğim bilgisayar anakartı onarılmadan geri gönderildi. Gidiş geliş kargo ücretini ben mi ödemeliyim yoksa teknik servis karşılıyor mu?

Bana mesaj gelmişti ücretsiz anlaşmalı kargo adında ama şimdi cihaz onarılmadan dönerse benmi ödicem yoksa yine teknik servis mi ödeyecek?
Eğer gönderdiğin kargo şirketi ile teknik servisin anlaşması yoksa sen karşılarsın.

Bana mesaj gelmişti ücretsiz anlaşmalı kargo adında ama şimdi cihaz onarılmadan dönerse benmi ödicem yoksa yine teknik servis mi ödeyecek?
Ücretsiz gönderim kodu ile doğru şirketten gönderdiyseniz ister yapılsın ister yapılmasın bir ücret vermeyeceksiniz diye biliyorum yani genelde böyledir.

Ücretsiz gönderim kodu ile doğru şirketten gönderdiyseniz ister yapılsın ister yapılmasın bir ücret vermeyeceksiniz diye biliyorum yani genelde böyledir.

Kesin bilgi lazım. Kargocu kapıya geldiğinde ücret isterse vermem mi gerekiyor vermemem mi bilmiyorum :)

Anladım teşekkürler.
Dediğim gibi genelde öyledir fakat teknik servis ile kargo firmasının anlaşması farklıysa onu bilemem o yüzden kesin bir bilgi veremem.

Yeni konular

Geri
Yukarı