Garantiye giden Xperia Z

SURRENTLY

Hectopat
Yer
Konya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaslar, telefonu alalı 3 gün olmuştu, sadece 1 sefer üstüne su döktüm, tüm kapakların kapalı olduğuna eminim, çünkü telefon sorunsuz bir şekilde çalışıyordu, ta ki walkman uygulamasından bir ses dosyası açmaya çalışıncaya kadar, telefonun ses sisteminde sorun vardı, arama yaparken ahizeden ses gelmiyor ve karşıya sesim gitmiyordu, telefonun anakart işlemci veya başka bir donanımında hiç bir sorun yok, sadece ahize ve hoparlör sorunu var, şimdi garantiye yolladım, sizce kullanıcı hatası gibi bir şey ile karşılaşır mıyım? Bimeks 'teki yetkili, genel olarak 30 günü geçmeyen cihazlarda doğa koruma paketi olduğu için ya sıfırıyla değiştiriyorlar, yada iade hakkı sunuyorlarmış , sizce durum ne olur ?

Son düzenleyen: Moderatör:
30 Günü geçmediği için, cihaza hiç bir şekilde müdahale bulunamazmış, doğa koruma vs bir şeyler vardı, peki telefon içine su alsaydı çalışması çok düşük bir ihtimaldir değil mi ? Çünkü ses haricinde telefon sorunsuz bir şekilde çalışıyordu.

Z lerde suya tutunca hoparlörler cızırtı yapar. Kuruyunca geçer diye biliyorum aynı sorun birçok kez kuzenimde de olmuştu. Kuruyunca geçti hepsinde.:)

Neden Z aldın ki? 1500 TL'e G2 alabilirdin. Bence değişim hakkın varsa G2 al. Kullanmadım ama kullnanların çok beğendiği bir telefon. Ayrıca çeşitli testlerde ilk sıralarda yer alıyor.

Teknodisko, o pişmanlığı kesinlikle yaşadım, dua ediyorum değişim hakkı versinler hiç durmadan g2 alıcam.

Z lerde suya tutunca hoparlörler cızırtı yapar. Kuruyunca geçer diye biliyorum aynı sorun birçok kez kuzenimde de olmuştu. Kuruyunca geçti hepsinde.:)

Ozan, hiç bir ses yok, cızırtı gibi birşey söz konusu değil, 1 gün bekledim belki kurur diye fakat aramaların hiç birinde ses alamadım, ve sesim karşıya gitmedi, fakat hoparlöre verince duydum sesi, müzik açınca hoparlörden ses gelmiyor çok trajik bi durumdayım.

Teknodisko, o pişmanlığı kesinlikle yaşadım, dua ediyorum değişim hakkı versinler hiç durmadan g2 alıcam

Ozan, hiç bir ses yok, cızırtı gibi birşey söz konusu değil, 1 gün bekledim belki kurur diye fakat aramaların hiç birinde ses alamadım, ve sesim karşıya gitmedi, fakat hoparlöre verince duydum sesi, müzik açınca hoparlörden ses gelmiyor çok trajik bi durumdayım
Ozaman donanımsal hocam, geçmiş olsun.

Hocam şimdi, bimeksteki müşteri servisi şöyle bi açıklama yaptı, telefonlarda 30 gün geçmeden oluşan sorunlarda telefona müdahele edemiyorlarmış, ya 0 telefon yollamak zorundalar yada iade hakkı çıkartırlar dedi, size bir sorun yaratacaklarını sanmıyorum dediler, sizce durum ne olur ?
Ozaman donanımsal hocam, geçmiş olsun.

Hocam şimdi, bimeksteki müşteri servisi şöyle bi açıklama yaptı, telefonlarda 30 gün geçmeden oluşan sorunlarda telefona müdahele edemiyorlarmış, ya 0 telefon yollamak zorundalar yada iade hakkı çıkartırlar dedi, size bir sorun yaratacaklarını sanmıyorum dediler, sizce durum ne olur ?
Sony beni hiç yüz üstü bırakmadı 0 telefon yollarlar diye düşünüyorum talebe ne yazdınız siz?

Sony beni hiç yüz üstü bırakmadı 0 telefon yollarlar diye düşünüyorum talebe ne yazdınız siz?

Hocam oradaki yetkili arkadaş, ilk önce sorunu tanımladı, '' Müşterimiz iade hakkı veya telefon değişimi istiyor '' gibi bir şey okudu.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı