Garip rüyalar görüyorum

463895

Hectopat
Makaleler
6
Yer
İstanbul
Arkadaşlar çok kötüyüm. Lütfen yardım edin. Telefondan yazıyorum, yazım hatası varsa affola.
Garip rüyalar görüyorum. Bu beni çok kötü etkiliyor.
Gördüğüm şey bir rüya. Karabasan değil.
Rüya içinde bişey oluyor ve ben uyanmak istiyorum. Ama uyananmıyorum, ve bu beni korkutuyor. Panik yapıyorum. Sonra uyanamayınca hareket etmeye çalışıyorum edemiyorum. Sonra bir şekilde hareket ettikten sonra annem ve abimin yanına gidiyorum. Sonra uyanıyorum ve bu. Çok kötü hissediyorum. Stresten kaynaklı olabilir mi? Ya da bu bir hastalık mı? Psikiyatriye gitmeli miyim?

Karabasan derken uyku felcini kastediyorsundur sanırım? Çünkü yaşadığın şeyler uyku felcinin belirtileriyle uyuşuyor. Detaylı bilgi edinmek istiyorsan okuyabilirsin:

Vikipedi sayfasında da şöyle bir yazı mevcut:

"Çoğu zaman, uyku felcine uğrayan kişi tarafından bunun bir rüya sebebiyle oluştuğuna inanılır. Bu yüzden, insanların hareket etmek istese de hareket edemediği rüya sayısı bu kadar fazladır. Uyku felcinin sebep olduğu sanrılar bazen durumun normal bir rüya olarak algılanmasına, bazen de oda içerisinde hayali şeyler görülmesine sebep olur."

Son düzenleme:
Ben bu gördüğün rüyayı çocukken görüyordum 6-7 yaşlarında. Sürekli görüyordum. Sen yine şanslısın ki yetişkin halde görüyorsun. Ben derdimi anlayamıyordum bile. Sonuç olarak kesinlikle manevi olarak Nas, Felak, Ayetel Kürsi eksik etme. Sürekli oku ki bunlar koruyucu surelerdir. Çok takılma kafana takma her şeyi.

Ben bu gördüğün rüyayı çocukken görüyordum 6-7 yaşlarında. Sürekli görüyordum. Sen yine şanslısın ki yetişkin halde görüyorsun. Ben derdimi anlayamıyordum bile. Sonuç olarak kesinlikle manevi olarak Nas, Felak, Ayetel Kürsi eksik etme. Sürekli oku ki bunlar koruyucu surelerdir. Çok takılma kafana takma her şeyi.
Ne oldu da geçti? Aklıma geldikçe dua okuyorum.
Karabasan derken uyku felcini kastediyorsundur sanırım? Çünkü yaşadığın şeyler uyku felcinin belirtileriyle uyuşuyor. Detaylı bilgi edinmek istiyorsan okuyabilirsin:

Vikipedi sayfasında da şöyle bir yazı mevcut:

"Çoğu zaman, uyku felcine uğrayan kişi tarafından bunun bir rüya sebebiyle oluştuğuna inanılır. Bu yüzden, insanların hareket etmek istese de hareket edemediği rüya sayısı bu kadar fazladır. Uyku felcinin sebep olduğu sanrılar bazen durumun normal bir rüya olarak algılanmasına, bazen de oda içerisinde hayali şeyler görülmesine sebep olur."
Evet onun gibi. Ama hareket edemem bence gerçekte değildi. Rüyadaydı.
Galiba rüyada uyku felci yaşadım.
Anksiyetem var bende de çok sık oluyor.
Ah be hocam. Nasıl düzelir bu?

Yeni konular

Geri
Yukarı