Gaziosmanpaşa/Kazım Karabekir GigaFiber istiyorum sayfasına başvuran kaç kişi var?

Merhaba Ayşegül Hanım,

An itibarıyla TurkNet GigaFiber altyapı sorgulama sonucunda aktif olmuş gözüktü :)
Bir an önce TurkNet GigaFiber kullanmak istiyorum.
Bundan sonraki aşamalarda adım adım ne yapmam gerek?
Sadece bir modem mi tahsil edeceğim tarafınızdan?
Evimde yoksa kurulum yapılacak mı kablo vsvs gibi?
@TurkNet Destek Ayşegül

Bilen arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi?

altyapımda gözüküyor!.png

Merhaba Ayşegül Hanım,

An itibarıyla TurkNet GigaFiber altyapı sorgulama sonucunda aktif olmuş gözüktü :)
Bir an önce TurkNet GigaFiber kullanmak istiyorum.
Bundan sonraki aşamalarda adım adım ne yapmam gerek?
Sadece bir modem mi tahsil edeceğim tarafınızdan?
Evimde yoksa kurulum yapılacak mı kablo vsvs gibi?
@TurkNet Destek Ayşegül

Bilen arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi?

Eki Görüntüle 1531529
Merhabalar, mevcut aboneliğiniz varsa dönüşüm işlemi için kayıt oluşturmanız gerekiyor. Yoksa yeni abonelik için başvuru yapmalısınız. Ekipler kuruluma gelirken modem getirerek bağlantılarınızı yapıyorlar.

Merhabalar, mevcut aboneliğiniz varsa dönüşüm işlemi için kayıt oluşturmanız gerekiyor. Yoksa yeni abonelik için başvuru yapmalısınız. Ekipler kuruluma gelirken modem getirerek bağlantılarınızı yapıyorlar.
Peki devre numarası = hizmet numaram mı oluyor?

Gaziosmanpaşa Kazım Karabekir mahallesi 858/1 sokak GigaFiber aktif.
Dönüşüm işlemleri için TurkNet Online İşlemler üzerinden destek kaydı oluşturup yazın.

Arkadaşlar selamlar benim gibi gigafiber aktif edildi. Durmadan yoğunluktan dolayı sizi arayacaklar diyip diyip 1 ay gecistirdiler dayanamadım cem beye yazdım sabah beni randevu için aradılar ertesi gün kuruluma geldiler :)

@TurkNet Destek Ayşegül

merhaba. gaziosmanpaşa Fevzi çakmak mah. 765/1 sokakta oturuyorum. mahallemizde bir çok sokakta kablo ve kutu çalışması yapıldı. hatta aktif olan sokaklarda var. ancak bizim sokağımızda hiçbir çalışma olmadı. sokağımız planlama dahilinde midir? dahil ise kesin bile olmasa da bir yaklaşık bir tarih paylaşabilir misiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı