Gaziosmanpaşa/Kazım Karabekir GigaFiber istiyorum sayfasına başvuran kaç kişi var?

Yeni

Yeni ve ya. Mevcut müsteri ile alakası yok bende ağustos ayında başvurmuştum evraklar,ım eksikmiş ve ben köydeyken aramışlar ben ilgilenmemiştim onlarda birkaç kez arayım cevap alamayınca beni aramamışlar tekrar başvurmaya kalkınca sistem hata verdi geri dönüş yaptılar birazda şans olcak
Ben sizi kötülemek için söylemiyorum ama durum bu.

Yeni başvuranlara öncelik veriliyor bence de. Kurulum ekibi yetersiz gibi.
Gibisi fazla.

Merhaba, destek kaydı numaranızı gönderir misiniz? Kontrol ederek yardımcı olmak isterim 🙏
Bana da başvurduğumda 2 hafta içinde randevu alınacak dendi. 2 hafta dolmaya yakın tekrar ilettim bu sefer 3 hafta dendi. Şimdi 3.hafta doluyor şimdi de 4 hafta mı denecek @TurkNet Destek Ayşegül Hanım bana da bir el atarsanız sevinirim. Destek : 56611333

33.sayfa bozuldu şaka gibi.

Son düzenleme:
Bana da başvurduğumda 2 hafta içinde randevu alınacak dendi. 2 hafta dolmaya yakın tekrar ilettim bu sefer 3 hafta dendi. Şimdi 3.hafta doluyor şimdi de 4 hafta mı denecek @TurkNet Destek Ayşegül Hanım bana da bir el atarsanız sevinirim. Destek : 56611333

33.sayfa bozuldu şaka gibi.
Merhaba, dönüşüm işlemlerinde yoğunluk olması nedeniyle maalesef gecikme yaşanıyor.

Bütün yazışmayı okudum. Ayşegül hanım ''Ltf19'' kullanıcı adlı kişi ile 5 aydır forum üzerinden konuşuyor. Ayşegül artık delirip kendi gidip modemi bağlayacak. 😁

Bütün yazışmayı okudum. Ayşegül hanım ''Ltf19'' kullanıcı adlı kişi ile 5 aydır forum üzerinden konuşuyor. Ayşegül artık delirip kendi gidip modemi bağlayacak. 😁
Eskiden de söylediğim gibi keşke Türknet fiberin geleceğinden haberimiz olmadaydı. 😀

Geri
Yukarı