Gazze'nin roketleri neden hiçbir şekilde İsrail'e ulaşmıyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İsrail kazanır. H*mas(t*röristler) anlık saldırdığı için güçlü gözüktü beklenmeyen saldırıydı.
Tamam saygım olur o da senin hem fikrin elbette. Ben de şahsen İs*ailin yaptığı bu fe*aketi sonsuza dek kınıyorum, aşağılıyorum. Umarım sen de benim düşüncelerime saygı duyuyorsundur?

Ve senin gibi düşünenlerde illa ki çoktur!
Benim gibi düşününler de illa ki çoktur!

1. dünya savaşı 15000 Türk askerinin kör edilmesi.
2. p*k'yı savunma.
3. Ermenistan-Azerbaycan savaşında ermenileri desteklemesi.
4. doğu türkistan da yapılan işkenceleri desteklemesi.
5. Rusya-Ukrayna savaşında Rusya'ya gücünü arttır ve Ukrayna'lı kadınlar bize gelsin denmesi.
Başka sayayım mı filistinin yaptıklarından?

Filistinlileri seven yok. Ancak hakkı olan toprakların verilmesi gerekli. Filistin olayının karabağ olayından farkı yok resmen adamların ülkelerini işgal ediyorlar adamlarda buna doğal olarak sessiz kalmıyor. Filistinin zaten İsrail'i o topraklardan atma gibi bir amacı yok asıl amaçları en azından resmiyetteki topraklarına kavuşma. Olaya objektif bakmak lazım bu savaşın haklı tarafı filistin.

Son düzenleme:
Aynen kanka kesinlikle bu çatışmayı f*l*st*n başlatmadı kesinlikle hamas ölü kadının cesedini arabalarla gezdirmedi kesin bir sürü insanı rehin alıp infaz etmedi aynen.
O kadın yaşıyor 1 . 2. O kadın zaten ç*pl*k bir şekilde duruyormuş. Konser alanında X'e attığı fotoğraflarda yine kıyafetsiz bir şekilde duruyor. 3. sence İsrail'i yaptıkları sana ve ailene yapılsa sen de esir almaz misin? Kafandan aşağıya her gün bomba yağıyor. Üstüne pisliyorlar, diri diri yakıyorlar. Evet savaşı Hamas başlattı ama tüm bunlar Türkiye'ye yapılsa aileni birileri gece vakti alıp t*ca*ü* edip öldürürse sen de sessiz kalırsın dimi?

O kadar orana çökmez neredeyse tüm dünya İsrail'i besleyip destek verdi.

1697573277054.png

Aynen millet Osmanlı ve 2. dünya savaşı Almanya'sı ile savaşırken İsrail'i destekleyecekler değil mi?

Savaşta tek üzüldüğüm şey masum sivillerin hayatlarını kaybetmesi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı