Gece Uykusuzluk Problemi

Gün içinde yorulmadığın içindir. Günde 20000 adım at bakalım da o saate kadar ayakta kalabiliyor musun görelim :) Daha yaşın küçük. Bu yaşta uykunun önemi de fazlasıyla büyük. Gün içi ev, PC, telefon dışında aktivitelerle uğraş. Oturduğun yerde kalma. Kendini yor kısacası.

Her yaz yaşıyorum aynı sıkıntıyı, çok basit aslında çözüm, bir o kadar da sağlıksız ama kesin çözüm. Bir gün uyuma hiç, ertesi gün zaten 10.30-11.00’de devrildiğin gibi dalarsın uykuya, ertesi gün de normal saatinde kalkarsın, hiç bozulmamış gibi rayına oturur yine.

Bu sorun yaklaşık 2 aydır var bende. Uyku hapıyla geçiştirmeye çalışıyorum. Bazen yastığa kafayı koyduğum gibi yatarken bazen de saat 6'da zor yatıyorum. Saat kaçta yattığım fark etmiyor genelde saat 1-2 arası kalkıyorum. Konuyu saat 04:18'de açıyorum. %100 eminim çişe kalkmış konu açıyor diye dalga geçenler olacak aranızda :D. Ama gerçekten bu uyku problemi bana çok fazla problem olmaya başladı. Önerebileceğiniz bir şey var mı?
Bugün oyun oynarken sabahlamışım. Bana mı anlatıyorsun. [emoji16] Bir baktım pencereden dışarı AA sabah olmuş dedim. [emoji3]

Uyku hapını tuvalete atıp sifonu, çek yakında işlememeye baslarsa OverDose denersin. Sana tavsiyem, uyumaya çalışma ders falan çalış iyi bir fırsat bak bu. Hem, gün doğarken dizi izlemenin verdiği keyif hiç bir şeyde yok.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı