Gece vs gündüz

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Aç moruk aç geceyi sabaha kat.

Zamanında ne dinlerdik 😋

Bence, gündüz çalışmak için uygun, geceleri hiçbir şeye konsantre olamıyorum. Geceleri tam dinlenmek ya da keyfi takılmak için.

Gececiyim, sessiz sakin.

Ayrıca, ne zaman görsem diyeceğim ama sanırım bugüne nasipmiş; emoji kullanırken biraz nefes almanız gerektiğini düşünüyorum, zira bana göre çok fazla emoji kullanıyorsunuz. 😅

Bence @R.B.D hocamız ☺️ emojileri gayet yerinde kullanıyor :) 🙏👌🤌. Saygılar @R.B.D hocam 🌹:)✋☝️

Yanlış anlaşılmak istemem. Amacım @R.B.D hocamla dalga geçmek değil. Kendisini severim çok pozitif ve samimi biri🌹

Son düzenleme:
Bence @R.B.D hocamız ☺️ emojileri gayet yerinde kullanıyor :) 🙏👌🤌. Saygılar @R.B.D hocam 🌹:)✋☝️

Yanlış anlaşılmak istemem. Amacım @R.B.D hocamla dalga geçmek değil. Kendisini severim çok pozitif ve samimi biri🌹
Değerli hocam,

Kalemim kimine ağır gelmektedir. Size hoşnut verici gelmesi beni şükran duygusuna sürüklemiştir. 🤌🏼🙌🏼

Sizlere sevgilerimi yolluyorum. Hayırlı geceler. 🌹

Değerli hocam,

Kalemim kimine ağır gelmektedir. Size hoşnut verici gelmesi beni şükran duygusuna sürüklemiştir. 🤌🏼🙌🏼

Sizlere sevgilerimi yolluyorum. Hayırlı geceler. 🌹

Sevgiler, saygılar hocam. Hayırlı geceler 🌹

Geri
Yukarı