Geceleri uyuyamıyorum

Arkadaşlar selam, üç gecedir çok kötü haldeyim. Aklıma sürekli üç harfliler geliyor ve uyuyamıyorum sürekli iç sesim rahatsız ediyor ve gözlerimi istemsiz açıyorum. Üç gecedir uyku denilen şey yok üstelik yaşımda 21, hayatımda böyle bir şey yaşamadım. Ne yapmam lazım?

Bende arada öyle hissediyorum küfür edip telefonu açıyorum Instagram'da falan takılıyorum sonra uykum geliyor yatıyorum.

Camları falan aç ses gelsin diye canlı yayın izleyerek falan uyu sonra battaniyenin altına gir cinler hiçbir şey yapamaz.

Bende arada öyle hissediyorum küfür edip telefonu açıyorum Instagram'da falan takılıyorum sonra uykum geliyor yatıyorum.
Sönmez reisi izleyin. Küfürlü dublaj. Gül gül yıkılın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Vallahi bizim sitede zamanında çok üç harfli olaylar yaşanmış. Şimdi anlatmayayım gece gece korkarsınız😄
Hocam ben yatağa geçmeden önce yanıma alıyorum soğuk bir içecek (Coca-Cola falan). Benim yatağımın yanında küçük bir sehpa gibi bir şey var. Oraya kulaklığımı, şarj aletimi ve işte içeceği koyuyorum. Yastığı dikey şekle getiriyorum ki rahat oturayım. Sonra ise ya PUBG Mobile tarzi oyunlar falan oynarım, ya Instagram'da gezinirim, ya film açar izlerim. Ne zaman uykum gelirse yatarım.

Yani demek istediğim aklınız ne kadar getirirseniz o kadar korkarsınız. Üç harfliler zarar vermiyorlar diye biliyorum. İşte rahat rahat oturun telefona falan bakın ne zaman uykunuz gelirse yatın.

Vallahi bizim sitede zamanında çok üç harfli olaylar yaşanmış. Şimdi anlatmayayım gece gece korkarsınız😄
Hocam ben yatağa geçmeden önce yanıma alıyorum soğuk bir içecek (Coca-Cola falan). Benim yatağımın yanında küçük bir sehpa gibi bir şey var. Oraya kulaklığımı, şarj aletimi ve işte içeceği koyuyorum. Yastığı dikey şekle getiriyorum ki rahat oturayım. Sonra ise ya PUBG Mobile tarzi oyunlar falan oynarım, ya Instagram'da gezinirim, ya film açar izlerim. Ne zaman uykum gelirse yatarım.

Yani demek istediğim aklınız ne kadar getirirseniz o kadar korkarsınız. Üç harfliler zarar vermiyorlar diye biliyorum. İşte rahat rahat oturun telefona falan bakın ne zaman uykunuz gelirse yatın.

Hocam uykum geliyor yatmaya çalışıyorum bu konular aklıma gelince uykum tekrar kaçıyor :/

Öncelikle bir yardım al derim uyutturmayacak kadarsa. Bir ara cinleri araştırıp kafayı bozmuştum bende, herhalde sende öyle bir şey yapmışsın tüm mesajları okumadım. Okuduğun bir bilgi varsa muhtemelen hurafeden ibaret, cin çıkartmayla vs. uğraşmıyorsan sana bir zararları da olmaz.

Bence korkunuzu kabul edip üstüne gitmeniz gerekiyor. Bende de vardı bu durum ve şu şekilde çözdüm: Önce başta dediğimi yaptım ve onları hissettiğimi düşündüğümde direkt küfür ederdim onlara karşı ve benden uzaklaştıklarını hayal ederdim. Sonuç artık 7 sülale gelseler korkmuyorum küfür edince çok alınıyorlar galiba xD.

Arkadaşlar selam, üç gecedir çok kötü haldeyim. Aklıma sürekli üç harfliler geliyor ve uyuyamıyorum sürekli iç sesim rahatsız ediyor ve gözlerimi istemsiz açıyorum. Üç gecedir uyku denilen şey yok üstelik yaşımda 21, hayatımda böyle bir şey yaşamadım. Ne yapmam lazım?
Hala geçmedi ise çözümü basit.

Yeni konular

Geri
Yukarı