Geceleri uyuyamıyorum

Hocam kafaya takmayın. Beyniniz size oyun oynuyor. Gerçekte var olmayan şeyler aklınıza geliyor. Aklınıza gelen şeyler aslında yok. Bundan emin olun. Psikiyatriste gidin. Benim bir tavsiyem var. Proton VPN ile şöyle iyi bir mikili film sitesine girin. Alex Black, Julie Skyhigh ve Linda Sweet iyi iş görür. Sakinleştirir. Pırpırını alır. Sabaha kadar uykusuz kalınca canının sıkıntısı alır. Güzel bir psikiyatriste ihtiyacın var. Zihinsel_problem.exe'i görev yöneticisinden kill yapın. 😃

Kali ASMR youTube kanalı iyi güzel ve tatlı bir kız. Fransız. Ohh acayip valla rahatlatır. İşini görür.
Gibi ASMR kanalı bazı videoları çok iyi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sandra ASMR relax olmanın en iyi yoludur.
Elya ASMR kanalının bazı videoları çok tetikleyici.
Vika Max ASMR Rus acayip iyi, beyin karıncalanmasını iyi sağlıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Gwen Gwiz hoş bir sesi var, aynı zamanda mikili filmleri de mevcut iyi iş görüyor.

Kulaklıkla dinle ohh iyi geliyor. Beynin endorfin salgılasın biraz.

Son düzenleme:
Arkadaşlar selam, üç gecedir çok kötü haldeyim. Aklıma sürekli üç harfliler geliyor ve uyuyamıyorum sürekli iç sesim rahatsız ediyor ve gözlerimi istemsiz açıyorum. Üç gecedir uyku denilen şey yok üstelik yaşımda 21, hayatımda böyle bir şey yaşamadım. Ne yapmam lazım?
abi bu bana geçen hafta ve 8 sene önce olmuştu o sıralar çok kafama takıyodum din işlerini şuan pek inancım kalmadığı için kafam rahat ama genede 3 harfliler takılıyor kafama gözüme tek uyku girmiyor arkadaşımı arıyorum yada şarkı açıp uyuyorum aklına getirmemeye

Yeni konular

Geri
Yukarı