Geceleri uyuyamıyorum

Papatya ya da passifloralı bir çay hazırla iç seni biraz olsa rahatlatır. Eğer göğüste daraltı oluyorsa, büyük ihtimal anksiyete başlangıcı olabilir. Balkona çıkın güzel bir hava alın. Sonrasında derhal psikolojik destek almanı öneririm. İlerlerse hayatının her noktasında zorluklar yaşamaya başlatacak. Zamanında aynılarını yaşamış birisi olarak (3 harfliler dışında).

Sorunun boyutuna bağlı. Gün içinde aklınıza gelmiyorsa, sadece akşamları karanlık odada biraz korkuyorsanız önemli birşey değildir. Bütün gün aklınızı meşgul ediyor ve hiç uyuyamamanıza neden oluyorsa bir psikoloğa görünün, gerekli görürse o sizi psikiyatre yönlendirir.

Getirmemeye çalışıyorum fakat geliyor.

Ben telefonla yeri geldi yarım saat oyalandım geçmiyor hocam :(

Dualar pek işe yaramadı bende, okudum hepsini.

Ayrıca göğüs kafesimde bir ağırlık oluyor.

Başka şeyler düşünmeye zorla kendini örnek svdiğin bir kız varsa ona sarıldığını gezdiğini vs. düşün düşümeye zorla kendini.

Yani hocam sizinle hiç empati kuramadım bunun için kusuruma bakmayın ben korku filmlerini falan çok severim izlemekten ayrı zevk alırım size tavsiyeme gelecek olursam sanırım bir filmden etkilenmişsiniz okuduğum kadarı ile o hangi filmi izlediyseniz kamera arkası sahneleri falan vardır illaki o sahnelere bakın bence korkunuzu yenmede çok yardımcı olacaktır işin manevi boyutuna gelirsek Allah'a inanıyorsanız dualarınızı edin bir süre sonra bu takıntınız devam ederse en ufak bir sesi bile cinlere bağlarsınız örnek olarak yerdeki parkelerinizden gıcırtı sesi geliyordur siz o sesi cinlerin yaptığını sanarsınız ama aslında tesisat borusundan geliyormuş o ses mesela.

Geri
Yukarı