Geceleri yalnız uyuyamamak

• Konuyu başlatan inept
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 40
  • Görüntüleme 636
Yapabileceğiniz 5 şey var.

1, doktor ilaç verir kullanırsınız rezil duruma düşersiniz çünkü tedavisi bu sizi yavaşlatmak. 1 sorun varken 5 sorunla karşılaşırsınız daha çok ve daha uzun ilaç tedavisi görürsünüz.

2, doktor ilaç verir kullanırsınız rezil duruma düşersiniz çünkü tedavisi bu sizi yavaşlatmak. 1 sorun varken 5 sorunla karşılaşırsınız bırakırsınız şükreder düzelmeyi bekler düzelip işi kendiniz yoluna sokarsınız.

3, şeytanlarınızı tanırsınız ve onlarla iyi anlaşıp bu durumu normale getirirsiniz.

4, uyumak için yan etkisi uyku ve halsizlik yapan egzama ilaçları var aile hekimleri yazıyor uyku getiriyor ben de zamanında kullandım.

5, bitkisel yola girersiniz, o manada değil limonlu melisa çayı var bayağı uyku yapıyor uyuyamazsam demleyip soğutup içiyorum 20 dakikada uyutuyor.

Gece karanlıkta otur, uyumadan önce sevdiğin müzikleri aç kafandaki korkuları at.

Hocam gece karanlıkta oturmak sorun değil ugrasıcak bir şeyim olursa korkmuyorum ne zaman yatmaya çalısıyorum sanki biri beni izliyor.

Yapabileceğiniz 5 şey var.

1, doktor ilaç verir kullanırsınız rezil duruma düşersiniz çünkü tedavisi bu sizi yavaşlatmak. 1 sorun varken 5 sorunla karşılaşırsınız daha çok ve daha uzun ilaç tedavisi görürsünüz.

2, doktor ilaç verir kullanırsınız rezil duruma düşersiniz çünkü tedavisi bu sizi yavaşlatmak. 1 sorun varken 5 sorunla karşılaşırsınız bırakırsınız şükreder düzelmeyi bekler düzelip işi kendiniz yoluna sokarsınız.

3, şeytanlarınızı tanırsınız ve onlarla iyi anlaşıp bu durumu normale getirirsiniz.

4, uyumak için yan etkisi uyku ve halsizlik yapan egzama ilaçları var aile hekimleri yazıyor uyku getiriyor ben de zamanında kullandım.

5, bitkisel yola girersiniz, o manada değil limonlu melisa çayı var bayağı uyku yapıyor uyuyamazsam demleyip soğutup içiyorum 20 dakikada uyutuyor.

Şu an en pratik çözüm 3. gibi düşünüyorum.

Direkt top level olarak olayı çözecek.😎

Açıkçası son dönemlerde çok gelisti ben 1 2 sene önce de yalnız kaldım uzun süreler ama onda çok rahat yatıyordum belki de oda sıcaklıgınında bir etkisi vardır yattıgım oda soğuk.

Hocam gece karanlıkta oturmak sorun değil ugrasıcak bir şeyim olursa korkmuyorum ne zaman yatmaya çalısıyorum sanki biri beni izliyor.

Şu an en pratik çözüm 3. gibi düşünüyorum.

Açıkçası son dönemlerde çok gelisti ben 1 2 sene önce de yalnız kaldım uzun süreler ama onda çok rahat yatıyordum belki de oda sıcaklıgınında bir etkisi vardır yattıgım oda soğuk.

Hocam bir korku durumu var gibi sizde tahminen psikolojik olduğunu düşünüyorum bugün müzik açıp kısık sesle uyumayı dener misiniz? Kulaklık falan takmayın ama.

Birinin seni izlediğini düşünüyorsan yanına bıçak al, ben küçükken öyle yapardım ve korkularım azalırdı.
Hocam bu da geçirmiyorsa bir hobi edin gündüzleri kendini yor eve gelince hemen uyursun.

Yahu hocam siz neler öneriyorsunuz. Konu sahibinin korkularından kaçması değil korkularının üstüne gitmesi gerek.

Yani hocam korkularınızın üstünemi gidin demeye çalısıyorsunuz.
Tam tersi korkular gelsin siz kaçın sıra size gelecek korkular sizden kaçacak siz kovalayacaksınız. Bir süre sonra alışacaksınız ve fark edeceksiniz ki kontrol mekanizması sizsiniz ama tavsiye veren bir şey var ani ve hızlı, hayat o zaman daha iyi oluyor.

Misal bir anda bir kadına gidip iltifat ettim 2 yıllık ilişkim oldu hala devam ediyor sebebi şeytanlarım benimle eğlenmek istedi (utanç çekmemi istedi), ben kaçtım(utanç duymak için) sıra bana geldi ben kovaladım(mutluyum ilişkim var).

Geri
Yukarı