Geceleri yalnız uyuyamamak

• Konuyu başlatan inept
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 40
  • Görüntüleme 630
Açıkçası son dönemlerde çok gelisti ben 1 2 sene önce de yalnız kaldım uzun süreler ama onda çok rahat yatıyordum belki de oda sıcaklıgınında bir etkisi vardır yattıgım oda soğuk.
Yatarken konfor önemlidir. Oda sıcaklığını arttırmanı tavsiye ederim. Eğer çarşafın, yorganın, yastığın veya yatağının seni rahatsız ettiğini düşünüyorsan değiştirmende fayda var.

Yatarken konfor önemlidir. Oda sıcaklığını arttırmanı tavsiye ederim. Eğer çarşafın, yorganın, yastığın veya yatağının seni rahatsız ettiğini düşünüyorsan değiştirmende fayda var.
Konfor önemli. Ayak sıcaklığını yükseltmek yeterli olacaktır, basit olarak çorap giymek. Sıcak ortamda uykuya girmek daha zor bana göre.

Deniceğim yarın size sonucu söylerim.

Konfor önemli. Ayak sıcaklığını yükseltmek yeterli olacaktır, basit olarak çorap giymek. Sıcak ortamda uykuya girmek daha zor bana göre.

Hocam gerçekten soguk odamda petek yok taktırıcagız ama şu an değil oda 16 17 derece arası.

Kişiden kişiye değişir, bazen soğukta yorganın altında çıplak bile yatsam yeterli oluyor bana. Bazen de sıcak olmayan yerde 5 kat da giyinsem yatamıyorum.

Bana da majör depresif bozukluk teşhisi koyulmuş zamanın da, e devletten öğrendim. Gittiğim doktorlar söylemediler oraya girmişler. Garip ama durum bu.
En son ki teşhis de OKB'idi. Geçti diye hap bıraktık ama panikten, stresten bayağı yoruluyorum. Bakalım düzelcez inşallah.

Sen cesur birisin, mesajlarını okudum, yaşını bilmiyorum ama mantıklısın. Beni gazlayan biri olsa atlarım hayata, kolay motive olabilen biriyim. Sadece öyle destekleyen olmaması kötü oluyor.

Merhaba öncelikle benim gerçekten çok kötü bir sorunum var. Geceleri tek uyuyamamak uzun süre abimle birlikte yattım ve artık yalnız yatıyorum ama yatamıyorum. Sanki birisi beni izliyormuş gibi hissediyorum. Kalp atışım çok hızlanıyor ne yapabilirim? Ek olarak yaşımda küçük değil.
Yani anormal bir sey yok gibi duruyor takinti edinmemeye calisin zamanla duzelirsiniz diye dusunuyorum.

Bana da majör depresif bozukluk teşhisi koyulmuş zamanın da, e devletten öğrendim. Gittiğim doktorlar söylemediler oraya girmişler. Garip ama durum bu.
En son ki teşhis de OKB'idi. Geçti diye hap bıraktık ama panikten, stresten bayağı yoruluyorum. Bakalım düzelcez inşallah.

Sen cesur birisin, mesajlarını okudum, yaşını bilmiyorum ama mantıklısın. Beni gazlayan biri olsa atlarım hayata, kolay motive olabilen biriyim. Sadece öyle destekleyen olmaması kötü oluyor.
Destekleyen şeytanların olsun. Dün akşam mesai yaparken patronla ufak konuştuk şeytanları yönlendirme ile alakalı. Benim en sevmediğim ve en sevdiğim huyum şeytanımı bir yere nasıl olacak diye fırlatıp işe odaklanmam. Şikayet ederken işi yapıp teslim etmem. Bana itirazlarımı şikayetlerimi anlatıyor ben hatırlamıyorum bile.

Arkadaşlar son durumu paylasıyorum yatagımı duvara dayadım ışıgım konumunu iyi ayarladım ve gece dinlendirici bir şarkı açtım 10 dakika içinde uykuya daldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı