GeForce 540M Sökülüp Çıkartılamaz Hatası

Keşke size yardım edebilsem ama bilgisayar uzmanı değilim keşke zamanında garantiye yollasaydınız. Size önerebileceğim tek tavsiye bilgisayardan anlayan birine baktırmanız olacak ama şunu söyleyeyim tamirciye vermeden önce içini kendiniz bir açın ve belirli parçalara işaret falan koyun malum bazı teknik servisler bilgisayarın içini boşaltıyor.
Öncelikle teşekkür ederim. Birçok bilgisayarcıya götürdüm sorunun HDD ,Ram'den kaynaklandığını söylediler. 3 tane HDD bozdum ama düzelmedi. Format filan işe yaramadı. Ekran kartından olduğunuda baya geç kendim buldum. Büyük ihtimal donanımsal. Yani yapacak birşey yok. Yaza kadar sabredip yeni bir bilgisayar alacaz artık . :)

Yine bir Dell bilgisayarda aynı hatayı alan gördüm.

Güvenli modda DDU ile sürücüyü temizle ve yeniden başlat. Tekrar güvenli moda girip yeni sürücüyü kur.

Bu yöntemi de bir deneyin arkadaşlar ben sorunumu çözdüm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Öncelikle teşekkür ederim. Birçok bilgisayarcıya götürdüm sorunun HDD ,Ram'den kaynaklandığını söylediler. 3 tane HDD bozdum ama düzelmedi. Format filan işe yaramadı. Ekran kartından olduğunuda baya geç kendim buldum. Büyük ihtimal donanımsal. Yani yapacak birşey yok. Yaza kadar sabredip yeni bir bilgisayar alacaz artık . :)

Az üstte paylaştığım yöntemi bir dene kardeşim çözüm olabilir. Mesaj atıp sana ulaşayım dedim öyle bir imkan yokmuş alıntılayıp yeniden mesaj yazayım dedim, bildirim gitsin diye.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı