GT 540M Sökülüp Çıkartılamaz Hatası

Nerde yaptırdin?Aslında olacakmi endişem var ama temizlettirecegim, bilgisayarcilara götürmeye korktum o yüzden nerde yaptiracagim konusunda kararsizim ve performansina ne kadar faydası oldu?gerçi suan benim tek sorunum o hata performans degil.

Bunun sorunu cozecegine eminseniz derhal yaptıracagim fakat bana yazılımsal gibi geliyor bu sorun.Vede ne kadara temizlerler.

Bana göre bu sorun yazılımsal gibi ve de temizletirsem olcagini bilmem gerek yani bana yazılımsal geldiği için yararlı olurmu emin değilim vede termal macun değiştirmeyi fln temizletmeyi(tahmin edebileceğiniz gibi garanti sürem bitti) kaç paraya yaptırabilirim
Dostum görmeden bişiy dememiz zor ama gidişat onu gösteriyor ki zaten iş işten geçmiş gibi görünüyor lehimlere zarar gelmiş olmalı ki öyle bir hata veriyor. Ama bu işler ile uğraşayan bi teknik servise götürüp danışmalısın bence ama güvendiğin bir yere git

Nerde yaptırdin?Aslında olacakmi endişem var ama temizlettirecegim, bilgisayarcilara götürmeye korktum o yüzden nerde yaptiracagim konusunda kararsizim ve performansina ne kadar faydası oldu?gerçi suan benim tek sorunum o hata performans degil.

Direk götürdüm bir bilgisayarcıya yaptırdım yoğunluktan dolayı 2 gün sonra ulaştı elime. Götüreceğin yere yine de iyi bak düzgün bir yer olsun ya da ben güvenemem diyorsan Google da tonla kaynak var kendin temizleyebilirsin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı