GT 540M Sökülüp Çıkartılamaz Hatası

burak23

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaslar laptop kullanıyorum ekran kartım GT 540M ve oyunlara girdiğimde 2-3 dk sonra "Nvidia Geforce GT 540M çıkarılamadigindan dolayı sökülüp çıkartılamaz" hatası alıyorum. Driverla falan çok uğraştım olmadi ne yapabilirim? Oyuna girdiğimde FPS ile alakali bir sorunum da olmuyor fakat bu hatayı alıyorum.

Aslında ben öneri tarzı bir şey istemiştim.Yapabileceğim bir şey.Bana daha ayrıntılı bir şey söylerseniz sevinirim.Yinede cevabınız için çok teşekkürler.Bana öneri yada çözüm verebilecek başkaları var mı ?Acil birazda.

Arkadaslar gerçekten yardım edebilecek varmı acil.

Evet anlamadigim bir şekilde ısınıyor.
O zaman vakit kaybetmeden bilgisayarızı temizletin yada temizleyin termal macun yenilemesini yapın. Çünkü ekran kartı chipseti fazla ısındığından lehimleri kalkıyor ve yakında ekran kartınız kullanılamaz hale gelecektir banada olmuştu. 200 TL gibi bir fiyata tekrar yapılıyor oda ne kadar uzun ömürlü olur bilmiyorum açıkçası chipseti ısıtarak tekrar yerine oturtturuyorlarmış ben güvenemedim yaptırmamıştım tekrar yeni bilgisayar aldım.

Bunun sorunu cozecegine eminseniz derhal yaptıracagim fakat bana yazılımsal gibi geliyor bu sorun.Vede ne kadara temizlerler.

Bana göre bu sorun yazılımsal gibi ve de temizletirsem olcagini bilmem gerek yani bana yazılımsal geldiği için yararlı olurmu emin değilim vede termal macun değiştirmeyi fln temizletmeyi(tahmin edebileceğiniz gibi garanti sürem bitti) kaç paraya yaptırabilirim

Ben geçen hafta kendi bilgisayarıma termal macun ve fan temizliği yaptırmıştım. 70TL gibi bir ücreti var. Zaten ısınıyormuş bilgisayarın sebebi fanın tozlanmış olması ve termal macunun kurumuş olması olabilir. Bence götür yaptır.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı