GeForce NOW alınır mı?

Bilgisayar toplamaktan daha kârlı falan değil bana göre. Topladığın sistemle piyasadaki her oyunu oynayabilirsin fakat çoğu oyun GeForce Now'da bulunmuyor, üstüne 75 TL istiyorlar. Alınmaz.

Bilgisayar toplamaktan daha kârlı falan değil bana göre. Topladığın sistemle piyasadaki her oyunu oynayabilirsin fakat çoğu oyun GeForce NOW'da bulunmuyor, üstüne 75 TL istiyorlar. Alınmaz.

Ya reis neden anlamıyorsun benim oynadığım oyunlar belli bak CS:GO LoL vyberpunk Witcher 3 Fornite bu kadar ve bunların hepsi GeForce NOW'da daha var ama saymıyorum.
Gamesatıştakiler çalıntı bununla ilgili konuda açılmıştı ama hala bilmeyenler var.

Evet çoğu çalıntı oluyor.

Ya reis neden anlamıyorsun benim oynadığım oyunlar belli bak CS:GO LoL vyberpunk Witcher 3 Fornite bu kadar ve bunların hepsi GeForce NOW'da daha var ama saymıyorum.

Evet çoğu çalıntı oluyor.
Anlamadığımdan değil, mesajını görmedim. Ha bu arada GeForce Now üzerinden CS:GO, LOL, Fortnite gibi rekabetçi oyunları oynarsan çileden çıkabilirsin, gecikme fazla oluyor. Ama Witcher 3 gibi single oyunlar oynanır.

Anlamadığımdan değil, mesajını görmedim. Ha bu arada GeForce NOW üzerinden CS:GO, LoL, Fortnite gibi rekabetçi oyunları oynarsan çileden çıkabilirsin, gecikme fazla oluyor. Ama Witcher 3 gibi Single oyunlar oynanır.

İnternetim iyi olduğu için pek gecikme yaşamıyorum zaten o kadar mükemmel değilim oda benim için pek sorun olmuyor.

75 TL de olsa elindeki kötü bilgisayarla oynayamayacağın oyunları oynamana olanak sunuyor. Fiyatı pahalı olabilir ama bu alınmaz demek değil. Mesela elindeki sistem sahip olduğun oyunları oynatacak güçte değil. Oynamak istediğin oyunlar da GeForce NOW'da varsa çok güzel bir köprü görevi görüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı