GeForce Now kötü görüntü

Ekran Alıntısı.PNG

İnternet hızım bu şekilde. Ayar mı yapmam gerekiyor acaba?

100 mbit ile bile zaman zaman oluyor bu tarz durumlar. Download hızını her zaman tam anlamıyla kullanmadığından veya başka sebeplerden olabilir. Internet deyince tek belirleyici şey indirme hızınız değil. Bağlantı kalitesini etkileyebilecek bir çok farklı etken var. Bu durumları araştırıp sorunu azaltıp, kökten çözebilirsiniz. Şuan ücretsiz paket olmadığından dolayı yazdıklarınızdan Avrupa sunucularını kullandığınızı anladım. Eğer durum bu ise bu sorunu yaşamanız daha da olası sunucular uzak ve görüntü kaybı yaşamanız için daha fazla sebep demek. Internet bağlantı kalitenizi gözden geçirin. Temel kontrolleri yapıp sorunların üstüne giderseniz görüntü bozulması yaşayacağınızı sanmıyorum. Dediğim gibi eğer Avrupa sunucusu kullanıyorsanız bu durum daha da olası. Türkiye sunucusunda yaşamama ihtimaliniz yüksek.

Cef Screenshot 2021.03.06 - 12.10.08.23.png

Cef Screenshot 2021.03.06 - 12.38.52.98.png

Cef Screenshot 2021.03.06 - 12.59.08.42.png

Sanırım internetimden dolayı görüntü bu şekilde çamur gibi oynanmayacak vaziyette. Gündüz saatlerinde hızım iyice düşüyor bir de gece denerim eğer yine aynısı olursa silerim :)

İnternetiniz fiber değil sanırım benim oturduğum sitede 20 tane yaklaşık bina var her bina yaklaşık 15 17 katlı her katta 4 daire var yoğunluk fazla yani ama 100 Mbps internt paketim genellikle 110 120 Mbps arası fiberde problem olmuyor herhalde yoğunluk.

Geri
Yukarı