GeForce Now neden bu kadar abartılıyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
GeForce Now kesinlikle kalitesiz değil lütfen saçma sapan konuşmayın 1 yıllık deneyimim var ve Intel HD 2000'e sahip olduğum zamanlar hayatımı bu sistem kurtardı bir sürü oyunu sayesinde bitirdim. Zaten iyi sistemi olanların pek önemsemesi normal. Kötülemek için fırsat arıyorsunuz resmen oyun kütüphanesi dışında gayet kaliteli sistem. Bedava olmasıda ayrı güzel.

Kalitesiz, AAA oyunların çoğu yok. TR sunucusu açılacak diye övmekten yedi bitirdiler. Oyunlara TR yama, mod kurulumuna izin verilmiyor. Ben anlamadım bunun neden bu kadar abartıldığına 🤣

Bilgisayar ile internet takas ediyorlar gibi düşünün. Oynayamadığınız oyunları oradan deniyorsunuz veya oynuyorsunuz. Hatta az bile abartılıyor. Cloud Gaming Türkiye'de. Gelişmesi lazım.

Çoğu kişinin PC'sinin iyi olmaması yüzünden olabilir mi? İnternetim iyi diye AiO PC'mle kütüphanemde olan çoğu oyunu oynayabileceğim.

Sonuçta başka Cloud Gaming servisleri var, ama tek sıkıntı TR sunucusu yok. O yüzden kasıyorlar. GeForce Now'ın en sevmediğim yönü çoğu AAA oyunların olamaması.

Önemli olan kalitesiz oyunların, AAA dediğimiz oyunların olmaması değil. Sistemin amacı bilgisayarı iyi olmayan insanları yüksek sistem isteyen oyunlarla buluşturmak.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı