GeForce Now neden bu kadar abartılıyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sonuçta başka Cloud Gaming servisleri var, ama tek sıkıntı TR sunucusu yok. O yüzden kasıyorlar. GeForce Now'ın en sevmediğim yönü çoğu AAA oyunların olamaması.
Evet, biraz o da var. Mesela test yaptığımda 3 ms gecikme alıyorum, bu mükemmel bir şey. Beta kodum olsa gerçekten 3 ms olup olmadığını test edecektim ancak 15'ini bekliyorum. Sırf AAA oyunlarını düşünüp almamazlık yapamam, 930M ile yapamadığım çoğu şeyi en nihayetinde yapmış olacağım.

Sonuçta başka Cloud Gaming servisleri var, ama tek sıkıntı TR sunucusu yok. O yüzden kasıyorlar. GeForce Now'ın en sevmediğim yönü çoğu AAA oyunların olamaması.

Hiçbir şey ilk hali ile şahane değildir. Kaldı ki GeForce Now o kadar eski değil. Gün geçtikçe yeni oyunlar ekleniyor. Zaman her şeyin ilacıdır.

Ekonominin kötüleştiği ve alım gücünün bu kadar düştüğü bir dönemde, bizim gibi ülkeler için geforce now bulunmaz bir nimettir. Dalga geçeceğinize ve komik bulacağınıza ya daha iyi bir teknoloji geliştirin ya da eleştirilerinizde tutarlı olun. Kimse siz yama mod atın diye teknoloji geliştirmek zorunda da değil ayrıca. Üreten bir toplum, geliştiren bir toplum, korsansız oyuna destek verebilecek bir toplum olduğumuzda yamalara modlara gerek kalmadan kendi dilimizde oynarız çıkan oyunları. Bilinçlenin lütfen.

Sistemi kötü ya da hiç olmayan ne kadar insan var haberin var mı? Modlama yapamıyorsun diye kötü bir servis olmuyor bu arada. Ona bakarsan Game pass'te de modlama yapamıyorsun. Şimdi Game pass kötü mü?

AAA oyunların hepsinin olmasına ne gerek var ki. Sistemi olmayan insanlar Now'da olan AAA oyunları alıp, istediği gibi oynayabilir. Kütüphanesi de gün geçtikçe yenileniyor diye biliyorum. Sistemi iyi olmayan bir tanıdığım AC:Odyssey ve Witcer 3'ü Now'dan bitirmişti. Çok da memnun kalmıştı. Gayet yararlı bir hizmet.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı