GeForce NOW'a 1 saat süreyle ve daha hızlı girme taktiği

Mehmet_ali6363

Centipat
Daha fazla  
Bunu şahsen ben buldum Türkiye'deki 30 dakikalık oturumlar yerine 1 saat oturuyorsunuz hem de hızlı giriyorsunuz. Başlayayım anlatmaya.

Gerekenler:
VPN (urban VPN kullanıyorum ben tavsiye ederim)
NVIDIA hesabı(GAME+ hesabı değil)

Yapımı:
1) NVIDIA hesabı Türkiye'de bağlanmıyor o yüzden işlem sırasında VPN ile United Kingdom'a bağlanıp hesabı GeForce NOW'a açın.
2) Her oyun açacağınızda VPN'yi açıp United Kingdom'a bağlanın sıranız gelince yükleniyor yazısı çıkacak o zaman VPN'yi kapatabilirsiniz, kapatmazsanız oyun kasar.

Başınıza gelebilecek sıkıntılar:
*Bölgenizde GeForce NOW desteği yoktur: VPN olmadan girince olur.

Oldukça basit tavsiye ederim bir süre sonra alıştım maksimum 5 dk alıyor giriş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu şahsen ben buldum Türkiye'deki 30 dakikalık oturumlar yerine 1 saat oturuyorsunuz hem de hızlı giriyorsunuz. Başlayayım anlatmaya.

Gerekenler:
VPN (Urban VPN kullanıyorum ben tavsiye ederim)

Yapımı:
1) NVIDIA hesabı Türkiye'de bağlanmıyor o yüzden işlem sırasında VPN ile united Kingdom'a bağlanıp hesabı GeForce NOW'a açın.
2) her oyun açacağınızda VPN'yi açıp united Kingdom'a bağlanın sıranız gelince yükleniyor yazısı çıkacak o zaman VPN'yi kapatabilirsiniz, kapatmazsanız oyun kasar.

Bunu çoğu kişi biliyor. Komik olan tarafıda İtemsatış gibi sitelerde bu taktiği 10 20 TL'ye satmaları.

Gerekenler:
VPN (urban VPN kullanıyorum ben tavsiye ederim)

Yapımı:
1) NVIDIA hesabı Türkiye'de bağlanmıyor o yüzden işlem sırasında VPN ile United Kingdom'a bağlanıp hesabı GeForce NOW'a açın.
2) Her oyun açacağınızda VPN'yi açıp United Kingdom'a bağlanın sıranız gelince yükleniyor yazısı çıkacak o zaman VPN'yi kapatabilirsiniz, kapatmazsanız oyun kasar.

Hocam bir de ben buldum filan diye üstlenmişsiniz, kaç yıldır yapıyorum bu numarayı daha GeForce Now TR'ye gelmeden kullanıyordum.

Hocam bir de ben buldum filan diye üstlenmişsiniz, kaç yıldır yapıyorum bu numarayı daha GeForce NOW TR'ye gelmeden kullanıyordum.

Ellerine sağlık bende bir yere bakmadan bulmuştum paylaşmak istemiştim patent olayı yok malum kimin bulduğu belli değil senden önce de bulanlar var

15 Mbps ile oynanır mı?

Evet aynı normalden girmişsiniz gibi oluyor

Hocam bir de ben buldum filan diye üstlenmişsiniz, kaç yıldır yapıyorum bu numarayı daha GeForce Now TR'ye gelmeden kullanıyordum.
Zaten başında şahsen ben buldum yazmışım düzgün okumamışsınız

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı