Gelecek için ne yapmalıyım?

Michal Krizo

Hectopat
Daha fazla  
Kafam o kadar karışık ki hani konuya nereden başlasam onu bile bilmiyorum. Yaşım genç belki ondan olabilir. Daha öncelerden böyle bir konu açmıştım sonra kendime kızdım neden böyle bir konu açtım diye ama fark ettim ki kendime en azından bir şeyler katarım farklı düşünce tarzları, kafa yapıları gibi gibi. Bu konuya anlam kazandıran şey ise çoklu ilgi alanına sahip olması yani şu anda sizden spor, bilgisayar, iş, okul, sosyal hayat, insan ilişkileri gibi bir sürü konuda fikir isteyeceğim.

Eren ben o kadar fazla uğraşım var ki artık kafam dağılmaya başladı. Temel ilkemden kopacağım neredeyse. En azından artık uğraşlarımı maddiyata çevirebilmeliyim ya da bir kitlem olsun insanlar beni tanısın. Daha yolun başındasın diyenler olacak ama geç bile kalıyorum. 2 senem var üniversite sınavına sınavdan sonra yerlerde sürünmek istemiyorum. Spor konusunda biraz şans biraz da beceri var belki o alanda maddi gelir elde edebilirim ama yaşım el vermiyor ki! Kim beni takacak bu yaşta ama yaptıklarımı YouTube'a atabilirim o zaman beni kale alan beni destekleyen bir kitlem olur ne dersiniz? Yazılım, web geliştirme istedim ama 2-3 senden aşağı maddiyata dökebileceğim bir iş değil devam edeceğim tabii ki de ama bilgim kısıtlı insanlara faydalı olan bir şeyler çıkmaz buradan. Donanım olarak belki bir şeyler bilmiyorum. Beni sınayacak bir şey yok bu alanda gerçi yazılıma olan rağbetten pek iç açıcı bir değil. Oyun, ah hadi ama herkes e-sporcu olmak istiyor zaten saatlerini buraya harcamak zor iş gerçekten. Keşke test gibi bir şey olsa da kendimi sınasam. Ergenlerin meslek seçememe sendromuna girdim galiba. Çıldıracağım!

Fitness da çok ilerlemen lazım YT girmek için dalgaya alırlar yoksa zargana vs. Diye o yaşta kursuz zor YT.

Fitness da çok ilerlemen lazım YT girmek için dalgaya alırlar yoksa zargana vs. Diye o yaşta kursuz zor YT.

Bu arada fitness diye tahmin ettim başka spor da olabilir.

Basket futbol vs. ise short atabilirsin. Skill tarzı.

YouTube.İyi fiziğin varsa gir ama yine derler takma geç.Calisthenic trde çok yapan yok ondan takipçi kasmak zor olabilir.Su an genelde egefitness tarzı kanallar tutuyor ülkenin abaza gündemini iyi ele aldığı için.

Kötüleme tarzı yorumları takmaman lazım dedim çünkü yok testo alıyor o alıyor yok küre girmiş diye.Bunun dışı müthiş rakam 45 kilo ile tek tekrar olsa bbile.Onerim kanalı aç dursun ülkede calisthenic sporu yaygınlaştırma içerikleri arttır.Eger örnek veriyorum belediye mesela street workout yapabilecginiz park açtı vs. bişey olması lazım izlenmek için.

İyi seviyelerde.

@BruceWaynee Tamamdır hocam ben ne zamandan beri kanal açacaktım zaten ama bilemedim yani nasıl yapayım diye. Kamera işi 1080P 30FPS ile ne kadar olur acaba? Mesajları sileyim de ilerde sıkıntı olmasın.

@BruceWaynee Tamamdır hocam ben ne zamandan beri kanal açacaktım zaten ama bilemedim yani nasıl yapayım diye. Kamera işi 1080P 30FPS ile ne kadar olur acaba?
Hocam çok para tutmaz tam bilmiyorum piyasayi ama 10 yıldır var o kameralar zaten.Tripod da almayı unutmayın.Bunun dışı arkadaşıniz ile çekin kamera çalınma riskine karşı.En son olarak önerim sokak röportajları tarzı yaparsanız izlenmeniz artar.Duz antrenman videoları çok izlenmiyor ve 1000-5000 aboneye gelene kadar GoogleAds reklamı öneririm.İzlenmenize bağlı.

Kafam o kadar karışık ki hani konuya nereden başlasam onu bile bilmiyorum. Yaşım genç belki ondan olabilir. Daha öncelerden böyle bir konu açmıştım sonra kendime kızdım neden böyle bir konu açtım diye ama fark ettim ki kendime en azından bir şeyler katarım farklı düşünce tarzları, kafa yapıları gibi gibi. Bu konuya anlam kazandıran şey ise çoklu ilgi alanına sahip olması yani şu anda sizden spor, bilgisayar, iş, okul, sosyal hayat, insan ilişkileri gibi bir sürü konuda fikir isteyeceğim.

Eren ben o kadar fazla uğraşım var ki artık kafam dağılmaya başladı. Temel ilkemden kopacağım neredeyse. En azından artık uğraşlarımı maddiyata çevirebilmeliyim ya da bir kitlem olsun insanlar beni tanısın. Daha yolun başındasın diyenler olacak ama geç bile kalıyorum. 2 senem var üniversite sınavına sınavdan sonra yerlerde sürünmek istemiyorum. Spor konusunda biraz şans biraz da beceri var belki o alanda maddi gelir elde edebilirim ama yaşım el vermiyor ki! Kim beni takacak bu yaşta ama yaptıklarımı YouTube'a atabilirim o zaman beni kale alan beni destekleyen bir kitlem olur ne dersiniz? Yazılım, web geliştirme istedim ama 2-3 senden aşağı maddiyata dökebileceğim bir iş değil devam edeceğim tabii ki de ama bilgim kısıtlı insanlara faydalı olan bir şeyler çıkmaz buradan. Donanım olarak belki bir şeyler bilmiyorum. Beni sınayacak bir şey yok bu alanda gerçi yazılıma olan rağbetten pek iç açıcı bir değil. Oyun, ah hadi ama herkes e-sporcu olmak istiyor zaten saatlerini buraya harcamak zor iş gerçekten. Keşke test gibi bir şey olsa da kendimi sınasam. Ergenlerin meslek seçememe sendromuna girdim galiba. Çıldıracağım!
Bence bu şeyleri düşünmek için çok erken. Derslerinize düzenli olarak çalışıp arkadaşlarınızla eğlenmeye bakın, yine de bir şeyler yapmak istiyorsanız yazılıma veya video editörlüğüne yönelebilirsiniz Youtube kanalları editörlük için video başına güzel paralar veriyor bir de İngilizce öğrenmeye başlayabilirsiniz. Geleceğiniz için yapabileceğiniz en iyi şeyler bunlar bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı