Gelecekte ne olacağımı bilmiyorum

benpain

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Şu an 9.sınıf öğrencisiyim ama daha yolun başında olmama rağmen gelecekte ne yapacağımı ne olacağımı bilmiyorum. Genellikle hep bilgisayar başında takılıyorum. Aklımda herhangi bir meslek yok. Herhangi bir hobim yok. Nelerden hoşlanırım onu bile bilmiyorum. Bu konuda belki bana yardımcı olursunuz.

Bizim tavsiyelerimizin senin gelecekteki hayatını etkilemesine izin verme. Kendin karar vermeni öneririm.

Daha bu kararı net bir şekilde verebilmen için çok erken akışına bırak, yeni şeyler dene, hoşlandığın aktiviteleri yap zamanla oturur zaten.

Bizim tavsiyelerimizin senin gelecekteki hayatını etkilemesine izin verme. Kendin karar vermeni öneririm.

Üniversite okumak bu zamanda hiç mantıklı gelmiyor ailemden ve çevremden sürekli bir baskı var ne olacaksın diye sorup duruyorlar hiç hobim olmadığı için ve nelerden hoşlandığımı bile bilmediğim için sormuştum sadece belki burada bir kişinin yazacağı bir şey sayesinde gelecekte ne yapacağıma karar verebilirim.

Daha bu kararı net bir şekilde verebilmen için çok erken akışına bırak, yeni şeyler dene, hoşlandığın aktiviteleri yap zamanla oturur zaten.
birde siz şuan ne yapıyorsunuz merak ettim bir mesleğiniz varmı

Öncelikle merhaba. Şu an 9.sınıf öğrencisiyim ama daha yolun başında olmama rağmen gelecekte ne yapacağımı ne olacağımı bilmiyorum. Genellikle hep bilgisayar başında takılıyorum. Aklımda herhangi bir meslek yok. Herhangi bir hobim yok. Nelerden hoşlanırım onu bile bilmiyorum. Bu konuda belki bana yardımcı olursunuz.
Bir şeyler denemelisin. Neyden hoşlandığını öğrenmek için bir şeyler dene. Sınava daha çok zamanın var. Yerinde olsam yeni hobiler edinirdim. Kitap okuyun sıkılıyorsanız resim çizin o da olmadı Yazılım ile uğraşın olmazsa YouTube kanalı açın.
Bir yerler gezin, yani kısaca bir şey denemezseniz kendinizi bulamazsınız.

Geri
Yukarı