Gelin bayramlaşalım!

Çocuklar gelin elimi öpün!

Kaç yaşıma geldim elimi öpen yok. D

Herkesin kurban bayramını kutlarım. Rabbim tüm Müslüman alemini yanlış bilgilerden ve yanlış yollardan korusun inşallah. Rabbim herkesi hidayet yoluna erişenlerden eylesin İnşallah.

Hayır, çok iyi anladım ne demek istediğini hocam. :)
İslam inancı Kuran-ı Kerim ve hadislerle harman biçimde şekillenir/şekillenmelidir. 🌷

Ayrıca hayat felsefem olan "Doğru bilgiye aç, yanlış bilgiye tok ol" patikasını benimsemeniz beni kıvanca sürükledi. ☝🏽

Saygılarımla, bayramımız mübarek olsun. 🌹

Böyle uzunca cümleler yazmak yerine keşke biraz kurban bayramının önemi ve anlamından bahsetseydiniz.

"Kestiğiniz kurbanların etleri de kanları da Allah'a ulaşmaz; fakat sizin takvanız O'na ulaşır" (22/37)

"Sevdiğiniz şeylerden infak etmedikçe/harcamadıkça hayırda erginliğe asla ulaşamazsınız" (3/92)

Hayırlı bayramlar👋

Zaten belirttim durumu hocacığım bana bu yüzden sitem etmeyiniz. 🥀

Gönül çok şeyler yazmak istiyor lakin kalemim bazı localara ağır geldiği için sitemlere boğuluyorum. 🤢🥀
Bundadır ki kısa yazıyorum.
🎭

Arthur Morgan bu bayram kendi eliyle boğa kesti ve yüzdü. Helal olsun sadece derisini alıp 7'de 7sini bıraktı. Danaya tek girip pay almayan tek insandır Arthur Morgan. Siz hala GOW savunun!

292888252_372972664917660_2172039426497271154_n.jpg

Arthur Morgan bu bayram kendi eliyle boğa kesti ve yüzdü. Helal olsun sadece derisini alıp 7'de 7sini bıraktı. Danaya tek girip pay almayan tek insandır Arthur Morgan. Siz hala GOW savunun!

Eki Görüntüle 1445985

Hocam mizahınız sayesinde yüzüm güldü! :)

Hayırlı bayramlar. 🙏🏼

Son düzenleyen: Moderatör:
Değerli ve müstakil forumdaşlarım, ☝🏼

Bildiğiniz gibi İslam aleminin bugün kurban bayra mıdır? 🙏🏼
Bu vesile ile ibadetimizi icraat ederken Allah'ın bizlere vermiş olduğu nimetlere şükür edelim ve bu bayramı da yeni bir milat, yeni bir başlangıç olarak kendimizi daha doğru bir patikada konumlandırmanın başlangıcı olarak belirleyelim. :) 🙌🏼

Bu konu altında hepimiz bayramlaşabiliriz diye düşündüm. ✍🏼

Gönül çok şeyler yazmak istiyor lakin kalemim bazı localara ağır geldiği için sitemlere boğuluyorum. 🤢🥀
Bundadır ki kısa yazıyorum. 🎭

Bütün İslam aleminin kurban bayramını kutlarım üstatlarım. 👋🏼

Saygılarımla. 🌹

Herkese iyi bayramlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı