Gelin dertleşelim

Herkesin ağzında tek şey, robot gibi: Bura Türkiye. Ve türevi gibi şeyler. Arkadaşlar aptal değiliz biz de biliyoruz bura Türkiye. Zaten herkes( ampul yandaşları hariç) dertli, efkarlı, bıkkın. Caddede kimse mutlu değil. Siz bir de robot gibi aynı şeyi söylemeyin. Hiç değilse bir fikir, bir öngörü falan paylaşın tavsiyem. Elbet düzeliriz be, ben de inanın çok umitsizim bu her şeyimizi "çalan" insanlar ve yönetimler tarafından ama gün gelecek bizim sözümüz geçmeyecek mi? Az kaldı. Her ne kadar ümitsiz vaka olsam da çevremde biri böyle bir konu açınca hemen uzun zamandır duymak istediği şey olan o umutlu seyleri her ne kadar içten olmasa da söylüyorum. Siz de öyle olun. Zaten modumuz düşük. İyicene vurmayalim birbirimize.

Sürekli bimden cheddar peyniri alırım. 35TL olmuş. Bu fiyatlar nedir? Neyse, bugün yemek yemeye çıkayım dedim, Bursa'nın İskenderi meşhur bilirsiniz. 1 porsiyon İskender, yanına da kutu kola aldım. 125TL. Tamam, İskender'in adı var pahalı da 125TL nedir yahu? Yakında donsuz kalacağız sanırım. Neyse, peynir ekmek devam 🥴.

Yeni konular

Geri
Yukarı