Gelin dertleşelim

16 yaşına gireceğim saçım, tarzım ve tipim fena sayılmaz, davranışlarımın genelde akranlarımdan fazlasıyla olgun olduğu söylenir ama şu zamana kadar doğru düzgün kız arkadaşım olmadı :)

Bir tane kız var yakın bir arkadaşımın eski sevgilisi ve arkadaşım cidden onu seviyordu. Şimdi ben onu sevmeye başladım. Kızı bazen bana bakarken yakalıyorum teneffüste ama eski sevgilisiyle takıldığım için gelip veya biri aracılığıyla söyleyemiyor. İkisinden birini sileceğim gibi.

Üniversite sınavına az kaldı netlerim TYT 85-90 AYT 45-50 arası eskisi gibi çalışamıyorum. Ailem benden iyi şeyler bekliyor bunun için çok baskı yapıyor. Hayatımdan nefret ediyorum.

Bir tane kız var yakın bir arkadaşımın eski sevgilisi ve arkadaşım cidden onu seviyordu. Şimdi ben onu sevmeye başladım. Kızı bazen bana bakarken yakalıyorum teneffüste ama eski sevgilisiyle takıldığım için gelip veya biri aracılığıyla söyleyemiyor. İkisinden birini sileceğim gibi.
Kızı seç kaynaklar sınırlı.

Kız için arkadaşını mı sileceksin yani. Adam ol biraz.

Kızı seç kaynaklar sınırlı.
İsmi kaan veya emre olanlar niye böyle.

Kız için arkadaşını mı sileceksin yani. Adam ol biraz.

Çocuğu tanısan böyle demezsin :) Bir kaç kez kavga etmiştik çocukla çok değişik bir tip. Her şeyde bana karşı geliyor hep kendi istediklerini yapıyor bazı ortamlarda beni küçük düşürüyor. Çok sinir edici bir tip yani. Ayrıca arkadaşımı sileceğim demedim ki 🙃

Yeni konular

Geri
Yukarı