Gelin bayramlaşalım!

Yine de eski yorumunuzda düzeltme yaparsanız sevinirim hocam. Sonuçta İslam dini hem Kur'an-ı Kerim'e göre hem hadislere göre hem de sünnetlere göre şekillenmelidir.

Ne yazık ki süresi geçtiği için bu eylemi yapamıyorum ancak yönetici üstatlarımıza durumu izah ettim. Düzelteceklerdir. 🙏🏼

Hassasiyetiniz hoşuma gitti hocam.🤲🏼

Allaha emanet olun. 🌹🙋🏻‍♂️

Ne yazık ki süresi geçtiği için bu eylemi yapamıyorum ancak yönetici üstatlarımıza durumu izah ettim. Düzelteceklerdir. 🙏🏼

Hassasiyetiniz hoşuma gitti hocam.🤲🏼

Allaha emanet olun. 🌹🙋🏻‍♂️
Hassas olmalıyız hocam, zorundayız. Eğer bir yanlış bilgi dahi versek bunun hesabını öbür dünyada nasıl veririz? O verdiğimiz yanlış bilgi yüzünden ya bir kardeşimiz dininden çıkarsa bunun haddi hesabı nedir? Neyse bayram günü can sıkmaya gerek olduğunu düşünmüyorum.

Hocam beyhude düşünce yapınız gerçekten üzücü bir halde karşıma çıktı. ☝🏽

Son peygamber Hz. Muhammed'dir. Kutsal kitabımızda ne Hz. Muhammed gelecek diyor ne de Hz. İsa. :)

Yalan yanlış bilgilerle doldurmayın kafanızı. Tekrar dünyaya gelecek bir peygamber olsa bu mantıken Allahın son elçisi Hz. Muhammed olmaz mıydı zaten? 🌹

Konumuzu saptırmayalım. Hayırlı bayramlar hocacığım. 🙋🏻‍♂️
Beyhude mi? Dalga mı geçiyorsun? Sen hz İsa'nın ve Mehdi'nin yeryüzüne ineceğini bilmiyor musun ? Bide kalkmış kendine müslüman diyorsun.
Bilmeyenler için İsa yeryüzüne inip deccali öldürecek bozuk olan Hristiyanlığı tahrifattan kurtaracak.

Yeni konular

Geri
Yukarı