Gelin dertleşelim

Bir şey diyemiyorum. Biz bilgisayar ağları dersini 600 kişi aldığımız için kopya çekmek durumundayız. Adam 50 soru için 75dk vermiş, 10 tane subnet hesaplama sorusu, 10 IP hesaplama sorusu vardı. Haliyle tek çözsen de yetmiyor süre.

Yalnız olmayı seviyorum ama bir yandan bu bir dert gibi geliyor belkide arkadaş edinemiyorumdur.

Boşver be bir CS:GO gir kaybet keyfin yerine gelsin.

Rekabetçi giremiyorum. Sistem çok kötü, GeForce Now zaten 1 saat veriyor. Neyse, dünyanın sonu değil. Ben onlara üzülüyorum. 2 sene sonra Türkiye'nin en iyi üniversitelerinden birinde tıp okuyacağım zaman "teklifin hala geçerli mi" demelerine üzülüyorum. Şaka bir yana, inşallah tıp kazanırım, çok istiyorum bu bölümü.

Bundan da korkmazsın çok korkak biriysen de önerim ilk olarak hafif korku oyunları oynayıp yavaş yavaş alışmak gibi ya da arkadaşlarınla birlikte oynarsan hiç korkmazsın ama kişiye göre değişir bu arada yazım yanlışlarımdan gözün kanadıysa k.b.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…