Gelin dertleşelim

Benim Forest oynatacak sistemim bile yok, bulursam PS3 alıp BTS ve TLOU oynayacağım. Tabii bulursam. Millet tarihi eser konsollara 600 lira istiyor.

Dün konulardan birinde cin çağırma duası koymuşlar, boşluğuma geldi tıkladım. Saat gece 12 buçuk falandı. Çıkan resimden korktum. Hatta öyle ki terledim. Uyuyamadım bile doğru düzgün. Diğer okuyanlar da aynı tepkiyi verdiler. Oysa ki resim korkunç falan değil. Gece 12 buçukta yattığın yerden karanlık modda Technopat okuyordum. Sevdiğim müziklerden dinliyordum. Spoiler görünce istemsiz bastım ve çıkan şey hiç beklemediğim bir şey olduğu için korktum. Resim aslında korkunç değil ama "jumpscare" gibi çıkınca korktum bayağı. İsteyenler alta koyduğum spoilerden bakabilir. Işıkları açıp bakın saçma bir şey olduğunu görürsünüz.

Dert gerçekten üstesinden gelmesi çok zor, yorucu, sıkıcı, sabır gerektiren bir şey.
Herkese, huzurlu, mutlu ve dertsiz bir hayat diliyorum. :)

Kopya kullan, işe yarıyor. :F
Kopya çekecek vakit bırakmıyor ki. Vizede paldır küldür gelince internette test yaptı. Dediğin gibi kopya olsun diye soruları dağıttık aramızda. 90 aldım. Sorun şu ki benim 200 almam gerekiyordu. Arkadaşlar sözde tekrar kontrol etmelerine rağmen hata yapmışlar kendi sorularında.

Benim forest oynatacak sistemim bile yok, bulursam PS3 alıp BTS ve tlou oynayacağım. Tabii bulursam. Millet tarihi eser konsollara 600 lira istiyor.

Dün konulardan birinde cin çağırma duası koymuşlar, boşluğuma geldi tıkladım. Saat gece 12 buçuk falandı. Çıkan resimden korktum. Hatta öyle ki terledim. Uyuyamadım bile doğru düzgün. Diğer okuyanlar da aynı tepkiyi verdiler. Oysa ki resim korkunç falan değil. Gece 12 buçukta yattığın yerden karanlık modda Technopat okuyordum. Sevdiğim müziklerden dinliyordum. Spoiler görünce istemsiz bastım ve çıkan şey hiç beklemediğim bir şey olduğu için korktum. Resim aslında korkunç değil ama "jumpscare" gibi çıkınca korktum bayağı. İsteyenler alta koyduğum spoilerden bakabilir. Işıkları açıp bakın saçma bir şey olduğunu görürsünüz.

Benim de yok, GeForce Now ile oynuyorum.

Geri
Yukarı