Gelin sohbet edelim

Kızlara açılmakta korkacak ne var ben anlamıyorum cidden. Karşındaki kız yani senin gibi insan gidip açıl en fazla ret yersin hayatının sonu değil. Dünyada milyonlarca kız var. Sana kız mı yok? O yüzden gidip açıl boş yere reddedileceğim diye kendini yiyip bitirme.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızlara açılmakta korkacak ne var ben anlamıyorum cidden. Karşındaki kız yani senin gibi insan gidip açıl en fazla ret yersin hayatının sonu değil. Dünyada milyonlarca kız var. Sana kız mı yok? O yüzden gidip açıl boş yere reddedileceğim diye kendini yiyip bitirme.

He yahu Allah'tan bu kadar korkmazlar ne var yani eğer redderse başka bir arkadaş bulursun. Dünya'da bir tek o kız mı var yani?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yemek söyleyeyim dedim en düşük gönderim ücreti olmuş 30-40 TL bu nedir ya bir pilav olmuş 20TL patso olmuş 30 TL ne yiyelim aga şaşırdım.

Nasılsınız? Ben iyiyim. Çok mutluyum, aslında çok değilim. Kedim oldu geçen gün, çok tatlı. O yüzden %50 sevinçliyim. %50 neden sevinçsizim, çünkü okul çok sıkıcı. Zamanım boşa gidiyor sanıyorum.

Siz nasılsınız? Çayınızı alın, gelin. Sohbet edelim.
Bir kızla tanıştım. İki gündür konuşuyoruz. Başka konulara kadar girdik. Sonum savcılıkta bitmezse iyidir. Onun dışında sınav stresi ve okul var.

Yeni konular

Geri
Yukarı