Gemi kaptanlığı bölümünde boy sorunu oluşur mu?

mewi

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba, ben 15 yasindayim lise 2'yim dil sectim ama son zamanlarda kafam gemi kaptanligina kaydi... Hiç 9-10 temelim yok ve boy asil sorun 152 cm 48 kiloyum, kizim. Mulakatta sorun teskil eder mi veya ne kadar boyumu uzatabilirim nasıl uzatabilirim? 9-10'u bu yaz halledebilir miyim İTÜ denizcilik arzuluyorum tabii ki ama dokuz eylül'ya da pırı reıs vs de olur unıler cok fark edıyor mu mulakatta? 🥹 Yardim ederseniz cok mutlu olurum.

Genel olarak göz ve çeşitli muayeneden geçiyorsun bunun sonucundan elverişli belgesi alıyorsun. Bunun yanı sıra üniversite olarak Kıbrıs'ta ki okulların deniz işletme mühendislik bölümleri veya İTÜ piri reis üniversitesi gibi üniversitelerden birini tercih edebilirsin. Şimdiden İngilizceyi halledersen ileride bu alanda işine çok yarar.

Genel olarak göz ve çeşitli muayeneden geçiyorsun bunun sonucundan elverişli belgesi alıyorsun. Bunun yanı sıra üniversite olarak Kıbrıs'ta ki okulların deniz işletme mühendislik bölümleri veya İTÜ piri reis üniversitesi gibi üniversitelerden birini tercih edebilirsin. Şimdiden İngilizceyi halledersen ileride bu alanda işine çok yarar.

Gozlerımden bir tanesı yakını bir tanesı uzagı goremıyor bu yuzden dırekt elenırım sanırım:') sınava hazırlanma ve dilde gelisme kendi elimde ama benı mulakat zora sokuyor boyum da yetersiz

Gozlerımden bir tanesı yakını bir tanesı uzagı goremıyor bu yuzden dırekt elenırım sanırım:') sınava hazırlanma ve dilde gelisme kendi elimde ama benı mulakat zora sokuyor boyum da yetersiz.

Basket oynayarak ergenlik vs döneminde boyun uzayabilir bunun yanında internet sağlık koşulları ile alakalı kriterler var onları inceleyerek yol haritası çizebilirsin sağlık raporu konusunda.

Merhaba, ben 15 yasindayim lise 2'yim dil sectim ama son zamanlarda kafam gemi kaptanligina kaydi... Hiç 9-10 temelim yok ve boy asil sorun 152 cm 48 kiloyum, kizim. Mulakatta sorun teskil eder mi veya ne kadar boyumu uzatabilirim nasıl uzatabilirim? 9-10'u bu yaz halledebilir miyim İTÜ denizcilik arzuluyorum tabii ki ama dokuz eylül'ya da pırı reıs vs de olur unıler cok fark edıyor mu mülakatta? 🥹 Yardim ederseniz cok mutlu olurum.
9. Sınıfım ve İTÜ denizcilik planlıyorum inşallah ikimizde kazanırız.

Geri
Yukarı