Gencer Gaming güvenilir mi?

Ben de diyorum ki insan gördüğünü hatırlar. En azından kaydeder. Bana gösterirseniz bilgilenirim. Böyle çok samimi bir iletişim olmuyor.

+Güvenilir.
-Hocam güvenilmez.
+Neden?
-Birileri öyle demiş.
+Nerede?
-Hatırlamıyorum.

Hmm.

Savunmaya geçmiyorum. Biri size kötü söz söylese nedenini sormaz mısınız? Ben de diyorum ki buyurun kaynak gösterin. Firmaya gidip sorayım. Öğreneyim. E bana kaynak sunamıyorsunuz. Çok saçma.

Sizin "merdiven altı" tabirinizin gerçek olmadığını bir mağaza ve elden satış kanalları olduğunu marka, ürün yelpazesi sunarak belirttim.

Konuda etiketlediğiniz forum üyesi ise uyarılmasına rağmen farklı RAM aldıktan sonra firmayı burası dahil her yere aynı kelimelerle kötülemeye çalışan birisi. Biliyor musunuz? Ben o konuyu konuştum. Merak edip mağazaya gidip bilgi aldım. Ve bu durumdan birkaç gün sonra ilgili kişinin konusuna firma yetkilisi bizzat yazarak para iadesi yapıldığını da belirtti.

Böyle ezbere şeyler yazmadan önce bir tartı koyun. Bir dolu satış kanalı üzerinden alışveriş yapılabilen bir oluşumdan söz ediyoruz. Whatsapp üzerinden sayısız mesaja dönen, destek veren bir yapıları var. Kötü bir deneyimden sonra (sebebi kendisi) para iadesi yapılan kişiyi bir tarafa bırakırsak bir dolu ürün ve hazır sistem alan kullanıcıyı nereye koyacağız?

Yok, yok. Güvenilmez. Corsair ürünler çakma. ASUS ürünler desen bozuk. Razer ürünler zaten kırık. Bu kadar sığ düşünülmez yani.
Yahu neden kaynak arama çabasındasınız? Bunların haklarını korumak ile görevlendirilmiş değilsiniz ki.. Ayrıca ben sadece güvenmiyorum dedim ki insanların bir çoğu benimle aynı fikirde.. Keşke güvenilir olsa da bende faydalansam çünkü güzel sistemler ve parçalar var. Bu arada 3070ti fiyatı düşer mi?

Savunmaya geçmiyorum. Biri size kötü söz söylese nedenini sormaz mısınız? Ben de diyorum ki buyurun kaynak gösterin. Firmaya gidip sorayım. Öğreneyim. E bana kaynak sunamıyorsunuz. Çok saçma.

Sizin "merdiven altı" tabirinizin gerçek olmadığını bir mağaza ve elden satış kanalları olduğunu marka, ürün yelpazesi sunarak belirttim.

Konuda etiketlediğiniz forum üyesi ise uyarılmasına rağmen farklı RAM aldıktan sonra firmayı burası dahil her yere aynı kelimelerle kötülemeye çalışan birisi. Biliyor musunuz? Ben o konuyu konuştum. Merak edip mağazaya gidip bilgi aldım. Ve bu durumdan birkaç gün sonra ilgili kişinin konusuna firma yetkilisi bizzat yazarak para iadesi yapıldığını da belirtti.

Böyle ezbere şeyler yazmadan önce bir tartı koyun. Bir dolu satış kanalı üzerinden alışveriş yapılabilen bir oluşumdan söz ediyoruz. Whatsapp üzerinden sayısız mesaja dönen, destek veren bir yapıları var. Kötü bir deneyimden sonra (sebebi kendisi) para iadesi yapılan kişiyi bir tarafa bırakırsak bir dolu ürün ve hazır sistem alan kullanıcıyı nereye koyacağız?

Yok, yok. Güvenilmez. Corsair ürünler çakma. ASUS ürünler desen bozuk. Razer ürünler zaten kırık. Bu kadar sığ düşünülmez yani.

Bu da konusu geçen mevzunun devamı veyahut finali.

Dediğim gibi kendi gözlemlerimle yaptığım bir yorumdu. Düzelttiğiniz için teşekkür ederim.

Yahu neden kaynak arama çabasındasınız? Bunların haklarını korumak ile görevlendirilmiş değilsiniz ki.. Ayrıca ben sadece güvenmiyorum dedim ki insanların bir çoğu benimle aynı fikirde.. Keşke güvenilir olsa da bende faydalansam çünkü güzel sistemler ve parçalar var. Bu arada 3070ti fiyatı düşer mi?
Çoğu dediğiniz kişiler kimler? Burada her gün sayısız konu açılıyor. Birileri Gamepower övüyor, öbürü Rampage al diyor. Şimdi bunlar doğru mu söylüyor? Ben kimseyi korumuyorum. Birisi burada benim hakkımda atıp tutsa hakkımı ararım. Bir şeyleri iyi yapmaya çalışan firmaları da ezbere kötülemeden önce bir içerik oluşturalım diyorum. Bana "çok insan sorun yaşamış" demişseniz sizden bu çok insanları beklemem suç mu? Bana bunları gösterirseniz ben de sizin için gidip konuşurum diyorum. Bu kadar basit.

Dediğim gibi kendi gözlemlerimle yaptığım bir yorumdu. Düzelttiğiniz için teşekkür ederim.
Yapıcı dönüşünüz asıl ben teşekkür ederim.

Çoğu dediğiniz kişiler kimler? Burada her gün sayısız konu açılıyor. Birileri Gamepower övüyor, öbürü Rampage al diyor. Şimdi bunlar doğru mu söylüyor? Ben kimseyi korumuyorum. Birisi burada benim hakkımda atıp tutsa hakkımı ararım. Bir şeyleri iyi yapmaya çalışan firmaları da ezbere kötülemeden önce bir içerik oluşturalım diyorum. Bana "çok insan sorun yaşamış" demişseniz sizden bu çok insanları beklemem suç mu? Bana bunları gösterirseniz ben de sizin için gidip konuşurum diyorum. Bu kadar basit.

Yapıcı dönüşünüz asıl ben teşekkür ederim.
Benim için siz neden konuşuyorsunuz? Ben sorun yaşarsam kendim sorunumu çözerim. Sadece okuduğumu söylüyorum. Bir firma bir insana bırakın kötü malzeme satmayı bırakın iade almamayı v.s kötü konuşup ilgisiz davranıp yeterince ilgilenmiyorsa bu da benim için o siteyi kötü yapar güvenilmez yapar.. Siz, hakkını koruyamayan olursa onlar için konuşursunuz. Vaktiniz varsa açtığım konuya fikrinizi yazar mısınız, sistem topladım da..

Benim için siz neden konuşuyorsunuz? Ben sorun yaşarsam kendim sorunumu çözerim. Sadece okuduğumu söylüyorum. Bir firma bir insana bırakın kötü malzeme satmayı bırakın iade almamayı v.s kötü konuşup ilgisiz davranıp yeterince ilgilenmiyorsa bu da benim için o siteyi kötü yapar güvenilmez yapar.. Siz, hakkını koruyamayan olursa onlar için konuşursunuz. Vaktiniz varsa açtığım konuya fikrinizi yazar mısınız, sistem topladım da..
Çünkü sizin güvenilmez ve tercih edilmez dediğiniz firmaya giderek bilgi alabiliyorum. Herkesin yapması gereken şey bu zaten. Burada Paugge hakkında yanlış bir konu açılınca Paugge'u bilgilendirip konuyu kaldırmış birisiyim. Nitekim x, y, z fark etmiyor. Bir endişeniz varsa bunu kulaktan dolma bilgilerle beslemeden önce bir yere bağlarsınız. Teyit.org, Malumatfuruş, Doğruluk Payı gibi oluşumların kurulma amacı da tam olarak buydu.

Bakın orada içerik var. Kimsenin ilgilenmediği falan yok. Alıcının hatası var. Hatta geniş şekilde açıklayayım: Dual-kit olarak alınmayan RAM'lerde sonrasında yapılacak eklemenin uyumluluğunu size kimse garanti edemez. Aynı marka ve modele sahip RAM'lerde bile sonrasında çip değişimi olmuşsa uyumsuzluk yaşanır. Bir alışveriş kanalı da RAM içindeki çipi bilemez. Kapalı kutu ürünler olarak tedarik edip satarlar.

Konuda bulunan kişiye de birden fazla defa yardım edilmiş hatta iade bile yapılmış ama hala tutumunu farklı şekilde devam ettirmiş. Böyle yargısız infaz yapmayın. Bir konunun ve olayın birden fazla yönü vardır. Ben kimseden destek almıyorum. Gençer Gaming'den henüz bir şey alamadım. Ama birden fazla defa gidip firmayı, yaklaşımlarını, çalışmalarını gözlemledim. Bir şeyler güvenilmez olsa size temin ederim ilk sırada ben koşarım. Full AMD kullanıcısı olarak AMD'yi eleştiren biriyim. Açtığım konuyu da okuyabilirsiniz.

Çünkü sizin güvenilmez ve tercih edilmez dediğiniz firmaya giderek bilgi alabiliyorum. Herkesin yapması gereken şey bu zaten. Burada Paugge hakkında yanlış bir konu açılınca Paugge'u bilgilendirip konuyu kaldırmış birisiyim. Nitekim x, y, z fark etmiyor. Bir endişeniz varsa bunu kulaktan dolma bilgilerle beslemeden önce bir yere bağlarsınız. Teyit.org, Malumatfuruş, Doğruluk Payı gibi oluşumların kurulma amacı da tam olarak buydu.

Bakın orada içerik var. Kimsenin ilgilenmediği falan yok. Alıcının hatası var. Hatta geniş şekilde açıklayayım: Dual-kit olarak alınmayan RAM'lerde sonrasında yapılacak eklemenin uyumluluğunu size kimse garanti edemez. Aynı marka ve modele sahip RAM'lerde bile sonrasında çip değişimi olmuşsa uyumsuzluk yaşanır. Bir alışveriş kanalı da RAM içindeki çipi bilemez. Kapalı kutu ürünler olarak tedarik edip satarlar.

Konuda bulunan kişiye de birden fazla defa yardım edilmiş hatta iade bile yapılmış ama hala tutumunu farklı şekilde devam ettirmiş. Böyle yargısız infaz yapmayın. Bir konunun ve olayın birden fazla yönü vardır. Ben kimseden destek almıyorum. Gençer Gaming'den henüz bir şey alamadım. Ama birden fazla defa gidip firmayı, yaklaşımlarını, çalışmalarını gözlemledim. Bir şeyler güvenilmez olsa size temin ederim ilk sırada ben koşarım. Full AMD kullanıcısı olarak AMD'yi eleştiren biriyim. Açtığım konuyu da okuyabilirsiniz.
Bu kadar uğraş verdiğinizi önemsediğinizi okudukça şaşırıyorum. Takdir ediyorum. Keşke sizden bir kaç kişi daha olsa da sorun yaşamaktan korkmadan rahatça istediğimiz yerden uygun olanı seçebilsek.. Siz eğer bu kadar güveniyorsanız ben ordan alışveriş yaparım sanırım

Bu kadar uğraş verdiğinizi önemsediğinizi okudukça şaşırıyorum. Takdir ediyorum. Keşke sizden birkaç kişi daha olsa da sorun yaşamaktan korkmadan rahatça istediğimiz yerden uygun olanı seçebilsek. Siz eğer bu kadar güveniyorsanız ben oradan alışveriş yaparım sanırım
Ben kimseye şart koşmam. Bir konuda bilgim ya da alakam varsa paylaşırım. Kişi der ki "ben bunu istemiyorum", tamamdır. Ama gerçek dışı bir şey söylerse buna karşı çıkarım. Çünkü yanlış bilgilendirme çok tehlikeli olur.

Kasa toplamam D yardım.

Ben kimseye şart koşmam. Bir konuda bilgim ya da alakam varsa paylaşırım. Kişi der ki "ben bunu istemiyorum", tamamdır. Ama gerçek dışı bir şey söylerse buna karşı çıkarım. Çünkü yanlış bilgilendirme çok tehlikeli olur.

https://www.technopat.net/sosyal/ko...sayar-toplama.2192277/post-17260125 [/QUOTE]

Kasa toplamam da yardımcı olur musunuz acaba

Böyle ezbere şeyler yazmadan önce bir tartı koyun. Bir dolu satış kanalı üzerinden alışveriş yapılabilen bir oluşumdan söz ediyoruz. WhatsApp üzerinden sayısız mesaja dönen, destek veren bir yapıları var. Kötü bir deneyimden sonra (sebebi kendisi) para iadesi yapılan kişiyi bir tarafa bırakırsak bir dolu ürün ve hazır sistem alan kullanıcıyı nereye koyacağız?

Bu da konusu geçen mevzunun devamı veyahut finali.

Ben satıcıyı tanımıyorum bile, neden kasıtlı olarak bir firmayı kötüleyeyim acaba? Parça satıcısı mıyım başka bir firmada mı çalışıyorum? Bu işten nasıl bir çıkarım var? Parası iade olmuş diyorsunuz iade etmeden önce yazdıkları rezil yazıyı gördünüz mü? Benim burada bunları yazmam gerekiyordu para iadesi için?

Firmanın benden yardımcı olmak için görsel isteyip telefonla daha sonra arayıp bakın siz görselleri bize attınız ürünü açmışsınız diyerek herhangi bir şekilde çalışmasına yardımcı olmaması, daha sonrada gülerek istediğim yere şikayet edebileceğimi söylemesi ve benim PC'den anlayan birinden yardım istememe rağmen o kişininde kendisi olduğunu söyleyip tekrar iade kabul etmeyeceğini tekrarlaması,jelatini olmadığını ve tek bandrole sahip olduğunu söylememe rağmen bize böyle bir bilgi verilmedi diyip cevap vermedikleri whatsapp mesajlarını yayınlaması(sanki cevap vermişler gibi konuşmadık diyorlar birde) hiçbir şekilde yardımcı olmaması, internete yazdığım yazılardan sonra sadaka parası verir gibi bu da hediyem olsun vs rezil yalan dolu mesajı atması, bunu yaparkende SUÇ işlemesi ve kişisel verilerimi internete sızdırmaları ve 2 gün sonrada saçma sapan mırın kırın bir şekilde özür dilemeleri bu yazıdan sonra? Özür dilerken hala sizin tavrınız böyle sizin tavrınız şöyle diyerek özür dilediler, zaten şu forumda yazdıkları yazıların dilindende ne kadar rezil olduğunu anlıyorsunuz firmanın kurumsallıkla yakından uzaktan alakaları yok, sokaktan adam çevirsem o bile firma yetkilisi olarak bu şekilde bir yazı yazmaz, kendine yakıştırmaz.

Yani hayır, firma ben burada bir sürü yazı yazdıktan sonra para iadesi yaptı ve kişisel verilerimi internete sızdırdı, baştan sona kötü niyetli davrandılar ve düzgün bir özür dilemediler, kişisel verilerimide internete sızdırdılar, KISACASI söylediğiniz gibi durumu düzeltmediler. Tabii siz tanıdık olan kuruma giderseniz size farklı bir şey söyleyebilirler her şey zaten ortada yazdıkları yazıda duruyor, bu yaşananlardan sonra da hala para iadesi yaptı sorun çözüldü olarak durumu nitelendiriyorsanız umarım sizinde başınıza aynısı gelir, kişisel verileriniz internete sızdırıldıktan sonra rastgele birisi sizi arayıp,size firma yetkilisi olduğunu söyleyip sizden para talep eder.

Arkadaşınız akrabanız falanlar herhalde yanlış yaptılar ve SUÇ işlediler. Tekrar etmeme gerek yok sanırım.Ram ile alakalı yeterli bilgiye sahip olamaz diyorsanız amazondan ram aratıp ne kadar bilgi verdiklerine kendinizde bakabilirsiniz kaldı ki karşımdaki kişi nasıl benimle dalga geçer ben yardım istiyorum bana yardım etmeyip şikayet edebileceğimi söylüyor ve gülüyor??,ramin single channel veya dual channel olup olmadığı hakkında bir bilgi bile yok sitelerinde?Bu da mı acaba çok detaylı bir bilgi?

Ben size söyleyeyim eğer benimle konuşan şahıs telefonda benimle dalga geçmek yerine bana yardımcı olmaya çalışsaydı,yinede istediğim sonucu alamasam ve açıldığı için iade almasalar bu sorun bu hale gelmezdi ve tek bandrolü jelatini vs çok fazla sorgulamazdım bile çünkü firma,firma gibi hareket etmiş olurdu ve ürününün tüketicisine yardımcı olmaya çalışırdı, 2. el olup olmaması üzerinde de çalıştığı sürece çok fazla durmazdım,yine internet sitelerinde yeterli bilgi olmadığı için bir talepte bulunurdum ama talebim reddedilirsede firmanın kurumsal bir firma olduğunu bilir ve tekrar alışveriş yapabileceğim bir yer olduğunu düşünürdüm,veya da yalan söylemeyip düzgün bir şekilde yaşadığınız durumdan ötürü üzgünüz telafi etmek için elimizden geleni yapıcağız vs vs deseler ve ürünü hediye etmeyip iade alsalar yine sorun çözülürdü,ama firma saçmalamaya ısrarla devam etti ve rami hediye edip yalan dolu bir mesajla beni küçük düşürmeye devam etti,internetede kişisel bilgilerimi sızdırdı,firma rezil olmak için çok büyük çaba gösterdi,yapabilecekleri bütün yanlışları yaptı.Eğer gerçekten kurumsal bir firma olsaydı ben böyle bir muameleyle karşılaşmazdım ve internette telefon numaram ''x'' kişilerinin eline geçmezdi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı