General Mobile almayın

General Mobile almayı düşünüyorsanız hata yaparsınız.
Ben de GM5 Plus D modeli var ve sorunları bunlar:

Dayanıksız.
Telefonun şarjdayken şarjı bitiyor.
Hala Android 9 güncellemesi almadı.
Oyun performansı rezalet.
Isınıyor, tutamayacak kadar.
Çok yavaş çalışıyor.
Kamerası çöp.
Şarj soketi bozuk, şarj olmuyor.
Root atması zor. (TWRP falan çok uğraştırıyor.)
Bluetooth çalışmıyor.
Pil tasarrufu modu hiçbir işe yaramıyor.
Pil ömrü çok kısa.
Şarj olması çok uzun sürüyor, 8 saatte %70 doldu düşünün.
Hoparlör dandik.
Ses seviyesi az.

Yani bir bozulursa elinizde kalır, almayın aldırtmayın.
Milli diye gözünüzü boyuyorlar, sadece logo bastırılmış Çin malı telefon.

@gunerii55 Her türlü çöp firma. Lütfen savunmayı bırakın. O telefonda kronik mikrofon sorunu var. Evet "telefonda" sesini ileten bileşende sorun var. Telefonun ne anlamı kaldı o zaman?

Redmi Note 8 atmışsın, biz zaten Redmi telefon önermemeye çalışırız =)
arkadaşın biri onun yerine note 8 aldım yazmış o yüzden attım. Hangi telefonun şikayeti yok Allah aşkına. Alıyorsunuz 1000 liraya telefon sonra sorunu var falan filan. General mobileyi savunmuyorum. Hangi telefon modelinden memnun değilsen onu yaz başlığa ne anlamı var tüm firmayı karalamanın

Belki de 128 kişi dışında herkes çöp olduğunu bildiği için olabilir mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@MotoruCalinanGaspçı Hayır, Helio ailesinde kronik değil. Mediatek artık sorunlarını çözdü, Helio P22 kullanan A10s telefonumda kalın bir şeffaf kılıfla bile %81 performansını korudu CPU throttling testinde.

Android 6 ile çıkan telefondan Android 9 beklemen :d? Ayrıca 4 yıllık telefon oldu bırak da sorunları olsun. Kullanıma bağlı olduğunu unutmayalım.

Android 6 ile çıkan telefondan Android 9 beklemen :d? Ayrıca 4 yıllık telefon oldu bırak da sorunları olsun. Kullanıma bağlı olduğunu unutmayalım.
Tertemiz kullandım, sadece 1 kere düşürdüm ekran paramparça. Bu arada Discovery modeli daha iyi çalışıyor. Benim üst komşum S7 edge kullanıyor ve doğru düzgün hiçbir sıkıntı ile karşılaşmadı. Savunmayın işte, çöp telefonlar çıkartıyorlar.

Son düzenleme:
128 şikayet.
madem öyle 3.029 şikayetle bunu linçleyelim.
Dediğin iki cihazıda önermiyoruz zaten. : )

iPhone kullan kardeşim hadi.
Kullanıyorum zaten. : )

Anlayamıyorum, cidden paranızı çöpe atmayı bu kadar seviyor musunuz? Bu GM ile Redmi kullananlar sanki o fiyata başka iyi cihaz yokmuş gibi savunuyorlar.

GM'i savunan görmemiştim hiç, bunu da görmüş oldum.

Ben zaten Redmi'ye TurboX gözüyle bakmışımıdır hep.

Geri
Yukarı