General Mobile GM8 Alınır mı?

iuluocakk

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bütçemin durumu buna müsaade ediyor şuanda, GM8 alınır mı? Oyun oynamayı seviyorum mesela Rules Of Survival, Mobile Legends gibi FPS oyunları oynamak istiyorum bu oyunlarda kasma gibi bir durum olur mu? Onun haricinde normal kullanırken kasma donma vs olur mu? Bilgi verebilir misiniz? Teşekkürler.

Tam olarak bütçen ne kadar? Adreno 505 GPU'sunun oyun performansına Youtube üzerinden bakabilirsin. Kaç nesildir işlemci tarafında GM firması tarafından bir ilerleme sağlanmıyor, Adreno 505 GPU kullanılması bir nebze kurtarıyor telefonu. İşlemcisi eski mimarili bir işlemci, 720 Plus bir ekran çözünürlüğüne sahip olduğu için bu noktada Adreno 505 iyi iş çıkaracaktır. Türkiye garantili telefon almak istiyorsan alınabilir bir cihazdır. GM 8 şu an 910 TL fiyatlarına satılıyor nette, bu fiyata alabilirsin. İthalat garanti tarafında Xiaomi A1 modelini düşünebilirsin. P9 Lite 2017, J7 Prime ve XA1 modellerine de bakmanı öneririm, bu üç modelde daha iyi telefonlar, A1 modeli de GM 8 modeline göre daha iyi bir telefon.

Olur diğer markalara göre işlemcisi düşük çok düşük bütçeli bir telefon ama o fiyata güzel özellikler, oyun telefonu olduğunu düşünmüyorum hayal kırıklığına uğrayabilirsin.

Daha önceki telefonlarında soket sorunu çok çıkıyordu, GM 8 ise yeni bir cihaz, yeni çıkan bir cihazı hemen almakta doğru değil. GM markası da LG gibi güven vermeyen bir firma. Türkiye garantili model yerine bu fiyat aralığında ithalat garantili ürün alınması daha doğru olur. Xiaomi Redmi Note 4, Note 4X, A1, J7 MAX, J7 Prime, P9 Lite 2017 modelleri daha iyi seçenekler.

GM tavsiye etmem. Kullananlara kaç defa USB soketi değiştirdikleri bir sorun.
Kesinlikle. P2 kırıldıktan sonra bir süre elimdeki GM 5 Plus'ı kullandım. Daha önce aynı sorundan servise gitmişti zaten. 2 gün geçmedi yine aynı sorun. GM kalitesiz iş yapıyor.

GM 4G de 2 yılda 4 kere değiştirdim. Direkt board olarak alıp takıyorsun. Değiştirmesi ve parçasını bulmak kolay. Bazen mikrofon sıkıntı yaratabiliyor. Sayesinde şarj soketi tamirini öğrendim.

Geri
Yukarı